Jump to content
IGNORED

Казус Теа Катаи


napadaj

Recommended Posts

4 minutes ago, dùda said:

razveo ne razveo, ne bi se on dobro proveo u svakom slučaju

Ne bi mu ništa bilo.

Jedna stvar je kad se Katai izvini, prizna grešku, ogradi od stavova, kaže da ih neće tolerisati i preuzme odogovornost, pa ode kući svojoj ljovisni.

To je kao ono kad Vučić preuzme odgovornost za nešto i tu se završi svaka priča o tekućem problemu.

Skroz druga stvar je kad se čovek izvini i uradi nešto konkretno da povuče granicu između nje i sebe.

Link to comment

Pa ne znam, da je uplatio 20-30-40k, toliko verovatno ima, a solidno bi se oprao, to tako funkcioniše. Ma i 10k da je uplatio to bi makar delovalo da je pokazao neku dobru volju da ispravi situaciju, ovako imamo samo njegovo izvinjenje koje nema nikakvu težinu.

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

ali nije ovo odluka suda, to je odluka poslovnog subjekta koji izmedju ostalog zivi i od marketinga

u ovom trenutku procenili su da je to jako lose po njih i to je to

 

prilicno sam siguran da je i ugovorom definisan nastup u javnosti

 

suludo je u pricu uvoditi primere koji nemaju dodira sa tim

ti sad pitas gde je granica, jel ok da domar dobije otkaz zbog tvitova njegovog sestrica

naravno da nije ok

ne znam kakav odgovor ocekujes, osim onog najjednostavnijeg moguceg da je granica negde izmedju i zavisi od konkretnih okolnosti

I ja. Štaviše, siguran sam i da su precizno pomenute društvene mreže pošto su u firmi u kojoj sam radio uveli Social Media Policy nakon što je kompanija imala stanovitih problema jer su zaposleni pisali svašta na Fejsbuku. Ispeglano je, nije bilo ni blizu ovog slučaja, ali su posle toga mnogi stavili disklejmere na profile: Anything on here does not reflect the views or opinions of the company I work for.

 

Nije profesionalni sport u pitanju, naravno.:D

 

Takođe, i ja mislim da se ovo završilo kompromisom. Katai sigurno može da plati odvjetnike i da se pegla sa klubom, ali to bi mu samo dodatno nakačilo bedu na vrat i sebi bi sigurno zatvorio vrata u Americi zauvek. Ovako, može da osnuje neku fondaciju kojom bi upravljala ona njegova ćurka...možda čak i nauči nešto.

Link to comment
3 minutes ago, ragasto said:

I ja. Štaviše, siguran sam i da su precizno pomenute društvene mreže pošto su u firmi u kojoj sam radio uveli Social Media Policy nakon što je kompanija imala stanovitih problema jer su zaposleni pisali svašta na Fejsbuku. Ispeglano je, nije bilo ni blizu ovog slučaja, ali su posle toga mnogi stavili disklejmere na profile: Anything on here does not reflect the views or opinions of the company I work for.

 

Nije profesionalni sport u pitanju, naravno.:D

 

Takođe, i ja mislim da se ovo završilo kompromisom. Katai sigurno može da plati odvjetnike i da se pegla sa klubom, ali to bi mu samo dodatno nakačilo bedu na vrat i sebi bi sigurno zatvorio vrata u Americi zauvek. Ovako, može da osnuje neku fondaciju kojom bi upravljala ona njegova ćurka...možda čak i nauči nešto.

ma naravno

ovde se stvari pomalo postavljaju i kao da je katai ostao na ulici, bez igde iceg i prava na rad, sto nema dodira sa realnosti

23 minutes ago, dragance said:

I tu se vraćamo na onaj moj post koji nisi shvatio.

oanj gde si nesto potpuno van teme pisao o tome kako katai nije rasista, kakve su im intelejtualne sposobnosti i gde su se upoznali

kakve to veze ima sa ovim sto sam ja napisao

Link to comment
1 hour ago, dùda said:

i da ga već ne koštaju trabunjanja njegove zaludne žene ?

ja mogu da kažem šta god hoću protiv vakcine, ništa mi se neće dogoditi, em se manje čuje, em ako se neko naljuti zbog toga, to na moj posao ič ne utiče

 

 

Shvatio sam i prvi put sta si napisala, samo naglasavam da mislim da je to sto se desava veoma opasna budalastina s kojom se ne slazem. Cela ideja da javna licnost mora da se ponasa onako kako od njega ocekuje priprosta rulja konzumenata jer postoje neka nepisana pravila od cijeg postovanja zavisi zarada korporacije za koju rinta je odvratna.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...