Jump to content
IGNORED

Izgrednici


Lancia

Recommended Posts

Izgrednici su najnoviji film Dejana Zecevica a scenarijo potpisuje Djordje Milosavljevic. Prica prati grupu studenata sociologije koji iz radoznalosti prave mali socijalni eksperiment, ali se stvari vrlo brzo otrgnu kontroli i nastaje totalni haos.
Reditelj ovog filma je Dejan Zecevic a scenarista je Djordje Milosavljevic. Obojica se bave i pisanjem scenarija i reziranjem, i obojica su prilicno daroviti ljudio koji su nam bilo zajedno bilo odvojeno podarili gomilu zanimljivih i kvalitetnih filmova (Kupi mi Eliota, Tockovi, TT sindrom, Mehanizam, Cetvrti covek, Neprijatelj...) tako da ce i ovaj film najverovatnije biti dobar. Po trejleru, mene podseca na filmove Darena Arfnovskog i Dzima Dzarmusa.

Link to comment

A ozbiljno,jeste li gledali film? :D

 

Stvarno drži pažnju sve vreme,mada priča nema veze sa vezom,ni u nekom simboličnom smislu.I dobro glume svi.I ona devojka super izgleda.

Edited by Milošica
Link to comment

a sto ste se ovom liku nakacili na ledja

sad bacih pogled na njegove postove, mahom sve o filmovima/serijama

 

sta je tacno problem? ima drugaciji ukus? ne smatra da je sve snimljeno u srbiji djubre?

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

a sto ste se ovom liku nakacili na ledja

sad bacih pogled na njegove postove, mahom sve o filmovima/serijama

 

sta je tacno problem? ima drugaciji ukus? ne smatra da je sve snimljeno u srbiji djubre?

 

Preteča sns bota, lik koji ide od foruma do foruma i radi c/p komentare u svrhu promocije.

 

A i kupi mi eliota je teško đubre.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...