Jump to content
IGNORED

Izgrednici


Lancia

Recommended Posts

Izgrednici su najnoviji film Dejana Zecevica a scenarijo potpisuje Djordje Milosavljevic. Prica prati grupu studenata sociologije koji iz radoznalosti prave mali socijalni eksperiment, ali se stvari vrlo brzo otrgnu kontroli i nastaje totalni haos.
Reditelj ovog filma je Dejan Zecevic a scenarista je Djordje Milosavljevic. Obojica se bave i pisanjem scenarija i reziranjem, i obojica su prilicno daroviti ljudio koji su nam bilo zajedno bilo odvojeno podarili gomilu zanimljivih i kvalitetnih filmova (Kupi mi Eliota, Tockovi, TT sindrom, Mehanizam, Cetvrti covek, Neprijatelj...) tako da ce i ovaj film najverovatnije biti dobar. Po trejleru, mene podseca na filmove Darena Arfnovskog i Dzima Dzarmusa.

Link to comment

A ozbiljno,jeste li gledali film? :D

 

Stvarno drži pažnju sve vreme,mada priča nema veze sa vezom,ni u nekom simboličnom smislu.I dobro glume svi.I ona devojka super izgleda.

Edited by Milošica
Link to comment

a sto ste se ovom liku nakacili na ledja

sad bacih pogled na njegove postove, mahom sve o filmovima/serijama

 

sta je tacno problem? ima drugaciji ukus? ne smatra da je sve snimljeno u srbiji djubre?

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

a sto ste se ovom liku nakacili na ledja

sad bacih pogled na njegove postove, mahom sve o filmovima/serijama

 

sta je tacno problem? ima drugaciji ukus? ne smatra da je sve snimljeno u srbiji djubre?

 

Preteča sns bota, lik koji ide od foruma do foruma i radi c/p komentare u svrhu promocije.

 

A i kupi mi eliota je teško đubre.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...