Jump to content
IGNORED

Državna pomoć od 100 evra svim punoletnim građanima (koji se prijave)


Milosh76

Recommended Posts

2 hours ago, Spooky said:

Znači ili politički protivnici (ali tu stvarno ne znam za koga), ili neke klice istraživačkih novinara koje imamo (KRIK i CINS primaju donacije)...

Meni ovo OK, mojih 200 marki nezavisnim medijima

Da i ja budem nečiji ĐilasŠolak

Link to comment
2 hours ago, Tihajeza said:

Ko će i kako proveravati da su oni nazvali kol centar ili je njihovih 100 evra ostalo u budžetu ili pak otišlo sns-u za kampanju?

 

Mislim da je ovo najbitniji razlog zasto svi treba da se prijavimo za to, ni trunku ne sumnjam da ce oni nekako mojih 100 evrica uplatiti na neki fantomski racun.

 

1 hour ago, Блок_64 said:

Klinac se sinoc uglogovao tek oko 20 i 50.

Na ppp ima dosta IT strucnjaka pa mogu da obrazloze ali koliki debil debili treba da budes da se ovo sttalno desava.

 

Da ozbiljna IT firma radi ovo ne bi bilo ikakvih problema, hendlati par miliona poseta za jednostavnu prezentaciju informacija i jedan submit forme nije problem.
Problem je sto se time bavi verovatno tim strucnjaka sastavljenih od partijskih drugara i nekih klinaca koji uglavnom rade sav posao, a nemaju jos uvek dovoljno znanja i iskustva da ga iznesu. Pa onda skripi na sve strane. To i infrastruktura koja je jos pre 10 godina bila zastarela.

Link to comment
4 hours ago, Ros said:

ima li neki broj da se zove iz tudjine? dok se ne probijem na vezi, otici ce 200€ na troskove medjunarodnog poziva :(

 

Mislim da će moći i online da se prijavi preko sajta Uprave za trezor Ministarstva finansija.

Link to comment

Bice zvanje za 100 eura ko dozivanje operatera u Pozivni centru Postanske stedionice...svi operateri su zauzeti ocekivano vreme cekanja je 10 minuta, pa onda malo Garavi sokak, pa opet svi operateri su zauzeti ocekivano vreem cekanja 10 minuta i tako u nedogled...

Link to comment
neka uplate na namenski rachun kod poshte. onaj za akcije, tamo im sve pishe [emoji38]ol:

sent from bubamoto


Upravo to - taj su svima otvorili jos ondaK.


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment

sve meni valja. radovace se ndb, trebace im za tuzbe i advokate hihi.gif

 

posle ce da kenja kako smo nenamenski bankrotirali drzavu. jebiga kad pustish stoku da brsti i gazi, nema tu, odnese gamad sve. treba da imash ministra financija, ekonomske eksperte da pitash! oh wait.

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Znači ovako, pozovete, ostavite svoje lične podatke, i tako vaš broj telefona povežu sa konkretnim identitetom. Da li se isplati to za 100 evra, mislim za državu ne pojedinca.

Link to comment

Zar svaki telefonski broj nije već povezan sa nekom osobom, bilo fiksni bilo mobilni? Pretplatnik si ovde ili onde, nije to neka svemirska tajna.

Ljudi koji imaju prepaid su baš neki mali procenat. 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...