Jump to content
IGNORED

Putovanja i odmori u godinama Korone


čekmeže

Recommended Posts

11 minutes ago, čekmeže said:

Ekstremnoj varijanti 30 posto? Ja sebe u avgustu vidim na moru.

 

Ja sam već uplatio drugu polovinu avgusta. Po ovome kako se virus trenutno ponaša, imamo čemu da se nadamo. Problem je u tome što niko ne može da potpiše da neće biti nekih neočekivanih obrta i iznenađenja po sistemu "iz lošeg u gore".

Link to comment
1 hour ago, Redoran said:

Ja sam već uplatio drugu polovinu avgusta.

Boli vas Turke uvo kad vi svi svakako živite na moru. Srbin mora da ili ide kolima kroz dve države ili (u goroj opciji!) da rizikuje susret s nekim nezalečenim u avionu - i to ako bude slobodan prelazak granica. 

Link to comment
30 minutes ago, Valkyrie said:

Boli vas Turke uvo kad vi svi svakako živite na moru. Srbin mora da ili ide kolima kroz dve države ili (u goroj opciji!) da rizikuje susret s nekim nezalečenim u avionu - i to ako bude slobodan prelazak granica. 

ja uopste ne znam koliko ce ta letovanja biti realna, jedni predvidjaju drugi talas, drugi se nadaju u sunce i uv zracenje, treci pricaju o peaku u junu/julu...

plus to sa granicama sto pominjes, pitanje je da li ce se uopste otvarati.

Link to comment

Ma ludilo, Aleksija, verovala ili ne ima ljudi (da ne kažem mamika) kojima je sad glavni issue šta ako ne bude mora ove godine. Mislim da ne vide dalje od nosa, ili možda stvarno nemaju drugih briga u životu. 

Link to comment
7 minutes ago, gospa buba said:

razumno bi bilo odmah se pomiriti da od toga nema nishta. manje sekiracije u startu, a i trebace nam pare, realno :dry:

sent from bubamoto
 

ja sam to nekako u pocetku prelomila, uz istu argumentaciju, sad me ovo iznenadilo...

 

 

 

 

 

Link to comment

budite realni, jasno je da izgleda da vreme sporo prolazi, ali ono leti, evo ga pola aprila a jos se nismo zagrejali. mere ce svakako doprineti da se progres virusa uspori, ali to ne znaci da ce biti ukinute, tj sigurno nece jos neko vreme, ili dok krdo ne postane imuno, ili dok ne izmisle vakcinu, treceg nema. u suprotnom smo dzabe krecili.

 

Link to comment

pa ne znam zashto bi grchko krdo pustilo nashe krdo da se shvrcka okolo, dobro, za pare, ali svejedno. posebno nas koji iz ove 'situacije' necemo izaci kao bash saradnici od velikog poverenja :unsure:

opet ko zna...

meni se to ne radi. iskreno, ja patim shto ce da mi propadnu i moja 2 sata ade ujutro, to je meni vazno. radicu fizichko za osnovnu shkolu :cry: :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment
upravo to, nema leba da bude bilo kakvih putovanja masovnih u skorije vreme.

ja sam se pomirio da sam osudjen na njemacku. menie najteze :/

tugo svoja biggrin.png

 

dodji kod nas u banju, mi imamo najrazudjeniju obalu, najvece rudno bogatstvo i trecu armiju u svetu :hihi:

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to Putovanja i odmori u godinama Korone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...