Jump to content
IGNORED

Otvaranje


Ravanelli

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    18

  • kud u maglu Simoviću

    13

  • ToniAdams

    12

  • Frank Pembleton

    11

6 hours ago, ronin said:

Brate u kakvim firmama vi to radite...Kod mene nije ni prestajalo sa radom...Najnormalnije sve.

+1

 

brt moj, ne razumeju našu muku ovi na državnoj sisi

:dry:

Link to comment
6 hours ago, ronin said:

Brate u kakvim firmama vi to radite...Kod mene nije ni prestajalo sa radom...Najnormalnije sve.

Ja ne pamtim da sam imao ovako dva intezivna meseca u celoj svojoj karujeri...

 

Mislim da poslednjih 10 nedelja nisam bio ispod 75 sati nedeljno nijednom... I još mi fali vremena...

 

Kad nije bilo korone, manje sam imao osecaj da radim jer sam morao i ići fizički na sastanke... Sad jok... 

Link to comment

takav je i meni bio februar, sve do 14.03.

onda bonaca, al sam morao da idem u kombinat 4 puta nedeljno

 

sad ima nekih indicija da će se vratiti februarski ritam al mesec dana

Link to comment

malo je ovakvih pregalaca

:violin:

 

 

 

elem, mada ovo može i na lav topik, danas sam posetio roditelje prvi put posle dva meseca. simovići proglasili komplet otvaranje

Link to comment
malo je ovakvih pregalaca
:violin:
 
 
 
elem, mada ovo može i na lav topik, danas sam posetio roditelje prvi put posle dva meseca. simovići proglasili komplet otvaranje
ja sam bila proshle nedelje.

ono, startujem sa maskom, sedim na promaji, zabacim kafu i idem :rolf:

ali i od njih po kraju pola puta sa maskom, sve dok izadjem iz zone komshiluka, oce narod neshto da se zdravi [emoji38]ol:

sent from bubamoto

Link to comment
20 hours ago, ronin said:

Brate u kakvim firmama vi to radite...Kod mene nije ni prestajalo sa radom...Najnormalnije sve.

 

:D

to se da resiti 1 nadoknadom, mogu da pisu sta oce, moze vanredni putni

 

 

 

Link to comment
5 hours ago, gospa buba said:

ja sam bila proshle nedelje.

ono, startujem sa maskom, sedim na promaji, zabacim kafu i idem :rolf:

ali i od njih po kraju pola puta sa maskom, sve dok izadjem iz zone komshiluka, oce narod neshto da se zdravi emoji38.pngol:

sent from bubamoto
 

kod simovića bilo u full-u, doduše sa dezobarijerom i asepsolom, al bez sedenja na promaji

Link to comment
21 hours ago, ronin said:

Brate u kakvim firmama vi to radite...Kod mene nije ni prestajalo sa radom...Najnormalnije sve.

 

Zavisi sta radis. IT posao moze najnormalnije od kuce, moja strana firma je preporucila work-from-home do jeseni. Ako bude nekog plana za povratak u office, bice verovatno u alternaciji 3+2/2+3 WHF/office uz prosarani raspored sedenja. Nisam ocekivala ali WFH mi prija, nema gnjavaze u prevozu, mnogo bolje se hranim kad sama kuvam, efikasnija sam uz mnogo manje stresa. Ionako smo u ofisu najvise komunicirali sa ostalim timovima preko MS Teams, cak i unutar tima, sad tako stalno - cak je i to efikasnije. 

Link to comment
On 22.5.2020. at 20:43, radisa said:

Ja ne pamtim da sam imao ovako dva intezivna meseca u celoj svojoj karujeri...

 

Mislim da poslednjih 10 nedelja nisam bio ispod 75 sati nedeljno nijednom... I još mi fali vremena...

 

Kad nije bilo korone, manje sam imao osecaj da radim jer sam morao i ići fizički na sastanke... Sad jok... 

 

Moj muz se raspao, preko mesec dana radi prekovremeno od kuce jer se projekat mora zavrsiti bez obzira na sve. Skupio je 10 dana od prekovremenog rada, sad samo jos da sef ispuni obecanje da ce moci u junu da uzme te dane a ne da mu isplati pare. Stvarno cu poludeti ako bude na kraju uzeo da mu usplati pare. U nekom momentu sam mislila da ce se stopiti sa telefonom koliko bi umeo da razgovara sa sefom ili korisnicima, uzas.

 

Dete ce nam krenuti u svoj mini-vrtic (ima ih svega cetvoro) ali mi i dalje ostajemo da radimo od kuce, sef je u fazonu da cemo tako do daljnjeg. U firmu ide samo nekoliko osoba od nas 15, to uglavnom ovi samci, koji doduse nisu programeri vec rade prodaju, obracune i ostale stvari koje nisam shvatila za ovih deset godina :D 

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
33 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

Moj muz se raspao, preko mesec dana radi prekovremeno od kuce jer se projekat mora zavrsiti bez obzira na sve. Skupio je 10 dana od prekovremenog rada, sad samo jos da sef ispuni obecanje da ce moci u junu da uzme te dane a ne da mu isplati pare. Stvarno cu poludeti ako bude na kraju uzeo da mu usplati pare. U nekom momentu sam mislila da ce se stopiti sa telefonom koliko bi umeo da razgovara sa sefom ili korisnicima, uzas.

 

 

Da, slično, sama ja imam trentno 4 projekta, ne 1...Nadam se da ću krajem juna moći da nekako 5 dana uzmam i da probam da odem negde na mini odmor, subota do subota, sverna Grčka ili Istra... ALi mi je strepnja nekako dublja od nade...

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...