Jump to content
IGNORED

psiholoske posledice pandemije


betty

Recommended Posts

Just now, radisa said:

Bonus penis pax in domus... :fantom:

 

Tako sam i ja mislio pre gimnazije, ali u stvari je "Penis bonus pax domi" pošto je "domi" lokativ od "domus"...

Edited by Jeremija
  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, Jeremija said:

 

Tako sam i ja mislio pre gimnazije, ali u stvari je "Penis bonus pax domi" pošto je "domi" lokativ od "domus"...

E jbg, ja sma imao dva iz latinkog, a i to malo što sam znao za 2 sam zaboravio... :(

Link to comment
Just now, radisa said:

E jbg, ja sma imao dva iz latinkog, a i to malo što sam znao za 2 sam zaboravio... :(

 

Ja sam jako loše počeo sa latinskim, medjutim profesorka (koja je inače bila stroga) me je volela i imala strpljenja, tako da sam brzo uhvatio priključak, i non-stop se javljao da pokažem znanje, ne samo da bih se na taj način zahvalio ženi, već i da bi iziritirao (i terorisao) drugu decu. Posle mi dosadilo...  1584414675.5338-smiley-1.webp.00f8f291b51e34f105a10167ccf1ecb6.webp

Link to comment

Koji se to mentoli osecaju terorisano jer se neko drugi javlja da odgovori i to jos na latinskom. U najmanju ruku treba da su srecni sto ne moraju oni da se smaraju. 

  • +1 2
Link to comment
Just now, Lezilebovich said:

Koji se to mentoli osecaju terorisano jer se neko drugi javlja da odgovori i to jos na latinskom. U najmanju ruku treba da su srecni sto ne moraju oni da se smaraju. 

 

To možda negde drugde i sada, ali u gimnaziji je onda vladala velika kompetitivnost... Sećam se jednom mi je profesorka dala da predajem nešto iz geografije, ne mali broj me gledao sa zlobom.

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...