Jump to content
IGNORED

Konzole


Tale

Koja konzola?  

14 members have voted

  1. 1. Preporuka za konzolu

    • PS
      11
    • XBOX
      2
    • Neka druga
      1


Recommended Posts

Lepo izgleda onaj novi Xbox,čisto bela kutija ,malih dimenzija taman za ispod jelke.Cena je za američke standarde popularnih 299$ prodavaće se kao alva. 

Uz taj pass od 10$ lepota. 

E sad nema exkluziva,sve to postoji za pc, pa je krštenim gejmerima PS moranje

 

Možda ako bude nekih sniženja za PS4 krajem novembra kupim sebi prvu konzolu posle Terminatora.Prošle godine je imao da se kupi Xbox One za 99$ saturn,mediamarkt,amazon 

Link to comment

Ja sam mom klincu pazario xbox one x (sa početka ove teme), sve je savršeno, sve radi, Game pass mesečno, ali ga privlači i PS5 i PC.

Nema dobrog rešenja za klince, možda neki Game room :)

Link to comment

 

7 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ps4 pro + sony pass

već će na letnjem raspustu igrati isključivo multi player

džabe bacati lovu na među rešenje, fortnite ili šta već tada bude aktuelno će igrati isključivo online

 Da, kad vec uzimamo da to rijesimo kako treba.

 

Osim ako..

 

7 hours ago, Calavera said:

ako ti je ps4 "čipovan", ne može onlajn, znači ili samo pirati ili samo pošteno. ako klinac kasnije oće pošteno, samo apdejtuješ firmver na najnoviju verziju.

 

.. ovo ne znaci da je taj apdejt firmwara besplatan ili jeftin, i da nakon toga moze onlajn uredno i po zakonu?

 

Jer..  

So should you make the upgrade from your existing PS4? The answer largely depends on if you have a 4K TV or plan on upgrading to one. If you are, then the PS4 Pro will present numerous visual benefits. If you aren't, well, there's likel isn't anything on the PS4 Pro that will be worth the extra money, at least not yet.

Link to comment
5 hours ago, kipo said:

.. ovo ne znaci da je taj apdejt firmwara besplatan ili jeftin, i da nakon toga moze onlajn uredno i po zakonu?

 

Jer..  

So should you make the upgrade from your existing PS4? The answer largely depends on if you have a 4K TV or plan on upgrading to one. If you are, then the PS4 Pro will present numerous visual benefits. If you aren't, well, there's likel isn't anything on the PS4 Pro that will be worth the extra money, at least not yet.

 

apdejt firmvera je besplatan, da. soni izbacuje novu verziju firmvera u proseku jednom na svaka dva meseca i automatski te apdejtuje. ako imaš hakabilni™ ps4 na 6.72 verziji, to moraš da sprečiš tako što ćeš se iskopčati sa sonijevih servera ko što kažu u onom videu koji sam linkovao sinoć.

 

ako želiš da apdejtuješ na najnoviju verziju, dovoljno je da restartuješ konzolu i exploita kao da nije ni bilo. ako bi da budeš 100% siguran da te neće retroaktivno banovati, ps4 nudi initialize opciju koja briše sve informacije s konzole i vraća je na fabrička podešavanja.

 

ne znam kakve to veze ima s tim da li imaš običan ps4 ili ps4 pro, firmver verzija je nezavisna od toga.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Je l' se zna možda kolika će cena PS5 biti u Srbiji? Video sam one cene u Gigatronu koje su bile za preorder (koji sam, nažalost, propustio), bilo bi sjajno ako bi ostalo od 55 do 66 hiljada za digitalnu verziju. Ne mogu da dočekam 19.11.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...