Jump to content
IGNORED

Konzole


Tale

Koja konzola?  

14 members have voted

  1. 1. Preporuka za konzolu

    • PS
      11
    • XBOX
      2
    • Neka druga
      1


Recommended Posts

Sve je super, ali sam hteo da odlepim gledajući šal. Em što ne deluje prirodno materijal uopšte, em važi što bi šal pri ovakvim kretanjima i skokovima ležerno stajao prebačen preko ramena. 
 

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

PS5 preorder za Srbiju 66k verzija sa optičkim drajvom i sa jednim džojstikom. Ugradili se laganih 60ak evra i to na maloprodajnu EU cenu...

Definitivno ću sačekati da izađe neki bundle pa ću preko KP mađara za normalnu cenu.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
34 minutes ago, Time Crisis said:

Na launchu ionako neće biti bog zna kakav izbor igara, mislim da neću uzimati dok ne bude datum za Horizon/God of War ili neki sličan naslov.

 

neće biti previše novih naslova (mislim da je rimejk demon's soulsa jedini vredan pažnje), ali i microsoft i sony imaju pretplatničke modele da to nadomeste. microsoft naravno ima izvrsni game pass, a i sony je najavio ps+ kolekciju većine najvećih hitova s ps4 (nema novijih igara tipa tlou 2 i ghost of tsushima):

 

https://www.eurogamer.net/articles/playstation-plus-collection-game-list-ps-ps5-6300

Link to comment

Ocekujem da su Spiderman, Little Big Planet i EA Sports naslovi sigurica za launch, vrlo verovatno i za bundle. A ostalo kako bude izlazilo već.

 

Fina lista za PS collection jedino što od toga nisam prešao samo Personu, Monster Hunter, Battlefield i Last Guardian doduše biće i to ok da potraje za prvo vreme.

 

BTW kakve su preporuke sto se tiče odgovarajućeg TVa za next gen a da ne košta baš Boga oca?

Link to comment
  • 4 weeks later...

Hocu klincu da uzmem konzolu, pa sta je sad best buy i najiskoristivije? Play Station ili xbox, SPS3 ili 4, cipovano ili ne, steam, online, umrezavanje, dostupnost igara... Klinac je 8 god, pa sta ce biti dobro i za naredni period. Cijena nije presudna ali ni zanemariva stavka. Hvala!

Link to comment

to u principu uvek zavisi od malog i šta mu se igra, danas većina klinaca želi online access zbog fortnajta, fifa ultimate teama i tako toga. ako i tvoj spada u tu grupu, najjeftinija legalna varijanta iz nove generacije što izlazi sad u novembru ti je xbox series s + game pass za $10 mesečno. ako ga nije briga za onlajn ili najnovije igre, za još manje pare je lako naći ps4 na odgovarajućem firmveru (6.72) za "hakovanje", tako možeš da igraš sve što je izašlo za ps4 do kraja prošle godine za dž.

 

za klinca tog godišta bi možda najbolji bio switch, ali to se isplati samo ako nađeš stariju verziju koja se može hakovati, a te se ne proizvode od juna 2018.

Edited by Calavera
Link to comment

Nije bas da ga briga za online ali nema on ideju jos sta, kako to ide i treba. Za najnovije igre sigurno nije zainteresovan, osim za taj Fortnajt (ako to pripada najnovijim).

 

1 hour ago, Calavera said:

za klinca tog godišta bi možda najbolji bio switch

Pretpostavljam da ovde mislis da moze i jedno i drugo. To sigurno nisam sposoban pronaci.

 

1 hour ago, Calavera said:

ps4 na odgovarajućem firmveru (6.72) za "hakovanje", tako možeš da igraš sve što je izašlo za ps4 do kraja prošle godine za dž.

To je tzv "cipovan" PS4? Igre za nj su za dz, skidam ih sa neta ili kako? Taj se ne moze igrati online i nema Fortnajta? Izvini zbog glupih potpitanja, samo da steknem sliku sta trebam traziti. Tnx

Link to comment

Moj necjak ima 8 godina, gustira Nintendo Switch vec skoro godinu i po dana, i meni se iskreno svidelo to sto on igra, uglavnom su Super Mario igre, platformske, Donkey Kong, adekvatne za taj uzrast, plus je lokalni multiplejer vrlo jednostavan, a ako dokupis jos dva dzojpeda moze cak 4 igraca da istovremeno igra, sto je recimo ludilo u Super Martio Kartingu. Ja se poprilicno izigrao uz njega, vratilo me u detinjstvo.

 

Mislim da ima na kupujemprodajem oglasa za "cipovane" "hakovane" kakogod konzole, sa usnimljenim igrama, sto je inicijalno dobro jer su ti igre dz, ali za kasnije je malo problematicno jer je malo cimanje da se usnime nove, bar je tako za Switch.

Link to comment
52 minutes ago, kipo said:

Nije bas da ga briga za online ali nema on ideju jos sta, kako to ide i treba. Za najnovije igre sigurno nije zainteresovan, osim za taj Fortnajt (ako to pripada najnovijim).

 

To je tzv "cipovan" PS4? Igre za nj su za dz, skidam ih sa neta ili kako? Taj se ne moze igrati online i nema Fortnajta? Izvini zbog glupih potpitanja, samo da steknem sliku sta trebam traziti. Tnx

 

brzo oni odrastu, ja sam sredio taj hakovan ps4 jednom klincu iz komšiluka tih godina ili malo starijem, on odigrao par pirata i tražio da mu se apdejtuje firmver zbog fortnajta :D

 

da, ako imaš "čipovan" ps4, skidaš igre za dž s neta. to može i preko same konzole s nekim programom, mada ja i dalje skidam igre na kompu, prebacujem na usb, pa onda s usba instaliram na ps4. staromodno, ali fercera. za to ti treba ps4 koji nije apdejtovan preko 6.72 firmvera. ako ga imaš, u principu samo treba da ukucaš dve dns adrese dok mu nameštaš internet, imaš ovde tutorijal koji sve objašnjava u detalje:

 

 

ako ti je ps4 "čipovan", ne može onlajn, znači ili samo pirati ili samo pošteno. ako klinac kasnije oće pošteno, samo apdejtuješ firmver na najnoviju verziju.

Link to comment
6 minutes ago, goofs said:

Moj necjak ima 8 godina, gustira Nintendo Switch vec skoro godinu i po dana, i meni se iskreno svidelo to sto on igra, uglavnom su Super Mario igre, platformske, Donkey Kong, adekvatne za taj uzrast, plus je lokalni multiplejer vrlo jednostavan, a ako dokupis jos dva dzojpeda moze cak 4 igraca da istovremeno igra, sto je recimo ludilo u Super Martio Kartingu. Ja se poprilicno izigrao uz njega, vratilo me u detinjstvo.

 

Mislim da ima na kupujemprodajem oglasa za "cipovane" "hakovane" kakogod konzole, sa usnimljenim igrama, sto je inicijalno dobro jer su ti igre dz, ali za kasnije je malo problematicno jer je malo cimanje da se usnime nove, bar je tako za Switch.

 

kad sam ja tražio na kpu, nije bilo hakovanih switcheva ispod 450e, sad vidim da ima i za 400. ja sam svoj našao tako što sam postavio oglas da kupujem korišćeni switch starije serije, nisam spominjao hakovanje uopšte. dobio posle dve nedelje ponudu za switch + pro kontroler za 350e i pazario.

 

instaliranje igara nije toliko komplikovano, i tu može preko konzole i preko usba. doduše, ovde je proces instalacije malo komplikovaniji, ali nije toliko strašno.

Link to comment

ps4 pro + sony pass

već će na letnjem raspustu igrati isključivo multi player

džabe bacati lovu na među rešenje, fortnite ili šta već tada bude aktuelno će igrati isključivo online

 

 

ne znam oko x-box kako stoje stvari, pošto je i šta može/ne može

 

ps je klasik, tu nema greške

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...