Jump to content
IGNORED

Korona i kucni ljubimci


onamonamo

Recommended Posts

otvaram ovo da ne zagusujem ostale teme, a mozda ce i drugi imati pitanja na ovu temu.....

 

elem, moj cale vec godinama skuplja i udomljuje pse lutalice u kraju gde nam je vikendica, svaki dan je isao tamo da ih hrani i poji, a sada ocigledno ne moze vise, pa cu to ja morati da radim....

zanima me da li to mogu nekako da rastegnem, tj da ne moram da idem svaki dan, nego da idem 2-3 puta nedeljno, da ostavljam hranu i vodu

Link to comment

Mozes. Trebalo bi da prezive par dana bez tvoje hrane (ako su slobodni i mogu da se snalaze). Moguce da u nekom trenutku kad vide da te nema par dana dignu ruke i odskitaju dalje. Premda su oni vrlo teritorijalno orijentisani kad formiraju copor.

Link to comment

mislim da je bitno da imaju vodu. neko veće a plitko korito, više lavora......za hranu,    istrpeće što te nema dan dva. moj naklon tebi i ćaletu.

Link to comment

Moje kuče je mlado, i taman je poprimao sve vakcine da sme bezbedno u park, i onda je ovo izbilo. Mislio sam da li da ga vodim ali iskreno ne bih zbog virusa ali i zbog toga da se ne navikne da je park mesto gde treba sve izbegavati. Kući je istreniran na pelenu pa ćemo da preguramo ovo kao i do sad.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

ako nekome zatreba - za dezinfekciju psećih šapa >>> Oksanil, na bazi aktivnog kiseonika iz persirćetne kiseline, oko 100 i nešto din, i ima po većini pet šopova da se nađe. jedino što je baš mala bočica

Link to comment
14 hours ago, -izm said:

ako nekome zatreba - za dezinfekciju psećih šapa >>> Oksanil, na bazi aktivnog kiseonika iz persirćetne kiseline, oko 100 i nešto din, i ima po većini pet šopova da se nađe. jedino što je baš mala bočica

hvala

i nase sape su male:))

 

treba da  revakcinisem kiki 5.aprila, moracu nekako, iako se veterinari dosta mesaju s ljudima :(

Link to comment

Sta ce biti ako preskocim revakcinaciju? Ne bih blizu veterinarima, u kontaktu su s mnogo ljudi a bojim se setati psa nezasticenog

I ako odlozim vakcinu npr 2 meseca jel ako dobije tad sve ok, nema veze sto nije bila pokrivena ta 2 meseca?

 

Smisljam taktiku kako da je vakcinisem..

Link to comment
6 hours ago, InvisibleLight said:

Sta ce biti ako preskocim revakcinaciju?

 

Kao da niste ni dali vakcinu! 

Dajte je nekome ko ima srca da je odvede na revakcinu!

Edited by zmanic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...