Jump to content
IGNORED

Corona vs. celebrities


omiljeni

Recommended Posts

Novaxx Djocovid

pa on je i baksuz [emoji38]ol:

 

imam i mali problem sa ovim izvinjavanjem i krivicom, kad se to spusti na nivo boranije, mali pojedinac ce biti kriv shto je pokupio koronu na putu do posla i morace da se izvinjava. jednom kad se uspostavi princip.

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment



U suštini da sad sedi i moli se new age bogu da neko nema ozbiljnije komplikacije.
 
Sve ok, hteo je najbolje i ne veruje u virus. Snimci sa žurke su jedino sa čim imam problem, to je baš prst u oko svima.


Aaa pa ipak se slazes sa mnom i mojim stavom [emoji848]
Link to comment
Just now, Jumanji said:


 

 


Aaa pa ipak se slazes sa mnom i mojim stavom emoji848.png

 


Slažem se da je imao najbolju nameru i da sigurno to nije radio zbog para. Čovek jednostavno misli da virus nije opasan ili čak ne veruje u direktno prenošenje. Tu se razmimoilazimo u mišljenjima. Ja ga slušam šta priča i mislim da to ima veliki domet i uticaj na njegove fanove, a to su najčešće neki upitni stavovi kad je zdravlje i medicina u pitanju. Za to postoji neka odgovornost, majku mu?

Link to comment

Nema ovde veze da li je dobra namera ili nije, ovo je zarazna bolest, u svetu je pandemija, ne smeš sebi dopustiti, pogotovo ne sa takvim uticajem kakav Đoković ima kod nas, da organizuješ nešto gde će biti mnogo ljudi i uvećati mnogo šansu za zarazu šta god ti rekli (slagali) ovi iz vlasti pošto je bilo svakom jasno ko i malo poznaje situaciju kod nas da se sve pustilo zbog izbora. I  sada, između ostalih idiotskih stvari kao što je derbi,skupovi.., i ovo će doprineti da recimo ljudi opet neće moći da posete svoje u domovima a, koliko sam čitao, ima ih i ovde na forumu. Jednostavno, to je sebično i takav je ovaj virus, ogroman broj populacije zna da mu vrlo verovatnio neće biti ništa i ponaša se sebično.

Link to comment

Slažem se da je imao najbolju nameru i da sigurno to nije radio zbog para. Čovek jednostavno misli da virus nije opasan ili čak ne veruje u direktno prenošenje. Tu se razmimoilazimo u mišljenjima. Ja ga slušam šta priča i mislim da to ima veliki domet i uticaj na njegove fanove, a to su najčešće neki upitni stavovi kad je zdravlje i medicina u pitanju. Za to postoji neka odgovornost, majku mu?
chovek je mislio da virus nije opasan i u pet drzava su ga pustili da organizuje korona derneke, gde se, iju, zarazi i staro i mlado? i ipak ce samo on biti kriv i izvinjavati se?

ne mogu da verujem da branim novaka djokovica :isuse: :rolf:



sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

chovek je mislio da virus nije opasan i u pet drzava su ga pustili da organizuje korona derneke, gde se, iju, zarazi i staro i mlado? i ipak ce samo on biti kriv i izvinjavati se?

ne mogu da verujem da branim novaka djokovica :isuse: :rolf:



sent from bubamoto
 

a sto je najcudnije u svemu, svi su izgleda zapatili virus na onom partiju uz mogucnost da je virus doneo bratko grigor iz usa 

Link to comment

ali da on nema neke savetnike, nekog ko bi mu rekao da to baš i nije pametan potez za njega, da može da plati ozbiljnu cenu u padu popularnosti, zvižducima, otkazima sponzora, nečijoj teškoj bolesti... nego sve neka bulumenta gramzivih i kratkovidih oko njega... neverovatno... :isuse:

 

edit: moja očekivanja od samog Djokovića su minimalna. teško je nekome ko je ceo život toliko fokusiran na sport i odsečen od realnosti da sam razume komplikovane situacije i donosi adekvatne odluke.

Edited by Svarog
Link to comment
26 minutes ago, gospa buba said:

chovek je mislio da virus nije opasan i u pet drzava su ga pustili da organizuje korona derneke, gde se, iju, zarazi i staro i mlado? i ipak ce samo on biti kriv i izvinjavati se?

ne mogu da verujem da branim novaka djokovica :isuse: :rolf:



sent from bubamoto
 

u dve

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...