Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Pa kako dokle - zauvek. Cela planeta je rasni petri dish bez ikakvih mera, samo je leto pa ove cifre u punom talasu neće izgledati tako strašno kao da je novembar/februar. Virus se replikuje, mutira, čeliči u teretani pred jesenje tekme. Imali smo sreće jer je prešao sa Deltra grane razvoja na Omikron granu, ali to ne znači da neće ubosti dobitnu kombinaciju u nekom trenutku. 

  • +1 5
Link to comment

Pa ne mozes ni da drzis mere neprekidno dok virus ne iscezne, jer nece isceznuti, niti ima smisla preventivno drzati mere da se slucajno virus ne povampiri. Zivimo sa tolikim virusima sve ove godine, zivecemo i sa novim mutacijama. Kad bude vakcine, mi koji smo odgovorni vakcinisacemo se i zastiti sebe.. 

  • +1 3
Link to comment
8 hours ago, Taihoskopija said:

 

 

 

:vesala:



WHAT?!
Not a cold, not the flue.
Viral meningitis???

Pa ovaj virus prelazi sve igrice.
Je l' je ovo sad the end game?

Svetla na kraju tunela nema ni u najavi...

Edited by Have_Fun
Link to comment

Pa ništa, svet je proglasio pobedu nad koronom kao mi svojevremeno nad NATO paktom, to što će se posledice osećati svakodnevno godinama, druga je priča.

Sad više ne možeš naterati ljude ni masku da nose, o nekoj masovnoj vakcinaciji nema ni govora sve da sutra proizvedu vakcinu koja 100% pouzdano štiti od svake mutacije, gotovo je, sudija svirao kraj. Jedino će se neke mere vraćati ako baš bude bilo nekakve apokalipse, ali u tom slučaju je praktično i svejedno šta će se raditi. 

Edited by Halvard
  • +1 1
Link to comment

ako je suditi po pritisku na maske jutros u kcs, mislim da opet imamo hit.

'ne mozete biti bez maske, izvolite napolje'

:blink:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



Link to comment
10 hours ago, Have_Fun said:



WHAT?!
Not a cold, not the flue.
Viral meningitis???

Pa ovaj virus prelazi sve igrice.
Je l' je ovo sad the end game?

Svetla na kraju tunela nema ni u najavi...

 

Ovo je strasno. viralni meningitis...

Link to comment

Kod mene u firmi još dvoje pozitivno.
Simptomi:
Visoka konstantna temperatura, stomačni problemi, malaksalost...
Takođe ono što je zajedničko je dug boravak na aerodromima, u avionima i prostorijama sa 50+ ljudi.
Kaže mi i doktorka danas da je njeno iskustvo oz kovid ambulante slično...



....shiit has hit the fan.

Link to comment

Preporuka za avione, aerodrome, vozove i slične stvari za vreme letnjih putovanja: maske rade. Čak i ako ih ne nose oni koji sede do vas, čak i ako je prepun kupe, ako imate strpljenja da izdržite sa maskom - zaštitiće vas. Samo je stvar discipline. 

  • +1 9
Link to comment

Ja generalno i nisam nesto prestao da nosim maske u zatvorenom, iako ovde to niko ne jbe ni 2% (mada mera i nema).
Napolje kad izadjem, izbegavam da budem u zatvorenom kaficima i slicno, obicno se opredelim za bleju u basti, ali me sad ovo drma.. necu ni napolje blejati.

Dodatni trip je to sto imam kartu za trku formule 1 ovog vikenda u Austriji... ne zajebavam se.. vrlo sam uspanicen... celog meseca pratim brojeve u Austriji, ne dopada mi se uopste.

Link to comment
4 hours ago, Plajvi said:

Gadno me tripuje ovo, treba na koncert u zatvorenom da idem u Zagreb za 3 nedelje, blizu sam da odustanem :isuse:

 

Jel na Gojiru? 

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, gospa buba said:

ako je suditi po pritisku na maske jutros u kcs, mislim da opet imamo hit.

'ne mozete biti bez maske, izvolite napolje'

:blink:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


 

mi imali istu situaciju juče, pa pozajmini maske od nekog lekara

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...