Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

 
osim kine, niko nigde vise ne testira. od juce deca u nemackim skolama ne moraju da rade test
Zavisi gde. U Berlinu I dalje testiraju 3X nedeljno, od 9.maja ili jednom nedeljno ili random dani ili volonterski kad hoće.
  • +1 1
Link to comment

Kod nas se u vrtiću i dalje testira dvaput nedeljno na dobrovoljnoj bazi.

 

Mi stigli pre neki dan u Beograd, na aerodromu kolaps, toliki da smo i zaboravili na kovid. Tek uveče shvatili da nas niko nije pitao za vakcinu/test, mada kakva je policajka bila na pasoskoj (poznata mi je i od pre) dobro smo prošli bez batina. "E sad ću sa radim i sporije nego do sad" - tačno bi me bacila kroz prozor da sam je pitala da li treba da pokažemo nesto

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

szo kaže da brojeve množimo sa 4.4

:gospode:

pa zar nismo mi i sami došli do toga ranije? da množimo sa oko 4?

  • +1 2
Link to comment

kada su prvi put počele da iskaču tako vođene statistike(sa viškom smrtnosti) koeficijent je bio od 3 do 5

 

bilo je raznih statistika i raznih koeficijenata, ja se sećam onih sa 3,6 ili 3,8

 

ovo je nešto poslednje

Link to comment

Kakva lista… i očekivano mi na njoj. :ph34r:
Kao i za mnoge stvari, ono što je nezamislivo za bilo koju drugu evropsku zemlju, u Srbiji je realnost.

Edited by mraki
  • +1 3
Link to comment
44 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

F48C7A20-C4B3-4612-9863-216F2E337655.thumb.jpeg.28842796265467fa8b5c226ac8f497fa.jpeg


 

szo kaže da brojeve množimo sa 4.4

:gospode:

 

Moze..ali da nas puste da i rast BDP-a mnozimo sa toliko..tamte za kukuriku.

 

Jedina evropska zemljana listi..jebena zatucana pripizdina.

  • +1 5
  • -1 1
Link to comment

Da, ispizdele su indijske vlasti zbog tog izveštaja, kao i gomile drugih ranijih koji ukazuju na isto.

 

Quote

India has consistently rubbished the unflattering independent modelling estimates which many say fly in the face of the government's triumphalist narrative of combating Covid. Authorities have described them as "fallacious, ill-informed and mischievous in nature", and alleged that the methodologies and sampling sizes were flawed. The likelihood of under-reporting was minimal, they said.

 

 

Edited by vememah
Link to comment

Danas posle dužeg vremena svratio do centra (NS), mislim da sam bio jedini s maskom nadaleko i naširoko, možda posle jedno sat vremena sam video jednog dedu da isto nosi.

  • Haha 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...