Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Kod moje sestre na poslu kolege krenule masovno da se vakcinišu zbog tri hiljade. Kad se ona vakcinisala (među prvima, još u feb/martu), hrpa avaksa s posla joj se rugala. Sad idu ko stoka zbog pišljive 3000. Jebeni državni organ, bar da su ugrožena vrsta nego im plata kaplje uredno sve vreme, posao siguran i bezbedan. 
Da sam na njenom mestu, išla bih od jednog do drugog preletača i u facu mu govorila "ti si govno" al ajd. 
moram da priznam da bih bila u teshkom iskushenju da radim bash to. pod uslovom da sam bila primorana da ih gledam sve vreme, no nas su, srecom, razjurili u roku od odmah.

sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment

Evo sad ovima sa ženine strane je sad nova fora:
Vakcinisaću se na jesen da mi traje do zime....

Zamolio sam ženu da ona komunicira sa njima, ja sam loš čovek oterao bi ih u tri lepe...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
Just now, Ted said:

 

 zamisli na šta bi bili spremni za 30.000 npr.....ja mislim da bi bez problema išli da streljaju ili kolju nekoga

 

skupo nas košta to što se ljudi ovde jeftino prodaju (što se prodaju uopšte)

I što se ne prodaju radi para, nego je to modus bivstvovanja...

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment




Da sam na njenom mestu, išla bih od jednog do drugog preletača i u facu mu govorila "ti si govno" al ajd. 


Ne bre, ne radi se to tako. Takvima samo onako usput spomenes kako se prica da ce od 1. jula davati 10.000 za vakcinaciju i onda pustis da se mjesec i po dana dinstaju na tihoj vatrici
  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
28 minutes ago, radisa said:

I što se ne prodaju radi para, nego je to modus bivstvovanja...

 

nekome ko nije bivstvovao u državnim organima zaista je teško objasniti ta divna stvorenja, te nadrealne scene i pojave sa kojima se čovek može sresti.....npr. snajke koje, brat bratu, svaka ima barem 30 kila viška sa svojih 30-ak godina, jebenim liftom se spuštaju sa prvog sprata u restoran, da se ožderavaju za sitne pare.....kurvolike šalteruše sa platom nešto većom od minimalne, koje puše Davidov i dolaze na posao novom Mazdom....očigledno mentalno poremećen lik koga su sklonili u arhivu zato što je fizički napadao stranke, sad fizički napada zaposlene koji siđu u arhivu (nas je jednom gađao nekim golemim registratorom i prevrtao kolica sa dokumentima), čarobni mirisi domaće kuhinje u službenim prostorijama....da ne navodim dalje

 

da se razumemo, ima tamo i divnih i normanih ljudi.....većina koju poznajem napustila je do sada državni organ, neki baš napuštaju ovih dana....problem je što takvi uglavnom gledaju ka izlaznim vratima, ka ulaznim većinom gledaju narečene snajke, kurvolike šalteruše i mentalno/moralno poremećeni

Edited by Ted
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Quote

 

Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Darija Kisić Tepavčević izjavila je da „praktično od danas“ može da počne organizovanje kongresnih skupova i seminara sa manje od 100 ljudi.

Kisić Tepavčević je za RTS izjavila da će od narednog meseca, ukoliko se nastavi ovakavak trend vakcinacije i pada broja zaraženih, biti dozvoljeno i organizovanje svadbi i drugih proslava.

„Isključivo zavisi od nas, i ukoliko se nastavi ovakav trend vakcinacije“, kazala je Kisić Tepavčević.

 

https://www.danas.rs/drustvo/kisic-tepavcevic-uz-ovakav-nastavak-vakcinacije-i-pad-broja-zarazenih-svadbe-moguce-od-juna/

Link to comment

Naravno da hoćemo, prerano je da se ljubi ujna pored usta, znači deset puta spavamo i  ide deseti talas i stvarnost nam ponovo postaje beskrajni loop talasa. <3 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

ne znam bre ljudi. ja stalno zelim da nisam u pravu pa tako i sad. nas se vakcinisalo kolko jeste i bice josh malo neshto. ono shto ostane, to je opet kao da je cela rvacka nevakcinisana tu sa nama. i kad skinu mere, a sad moraju, to ce samo da zada start za josh vece ludovanje ovima shto bi ionako ludovali, oni ce da se jure i shire medju sobom, a to je opet dosta sveta :unsure:

 

valjda nece valjda :blink:

  • +1 1
Link to comment

Oni su, znači, postavili target da se do 21. juna dođe do 50% vakcinisanog stanovništva; pretpostavljam da će u taj procenat ubaciti i one sa jednom dozom. I još apeluju na mlađe stanovništvo. Sa tri tisuće ne bi trebalo da bude neizvoljivo, jel?

:huh:

Link to comment

nije naravno

 

kako se ovde sve radi u posednjem času pefkohoritm ekipa ima da nagrne kad vide da se u grčku ulazi, a da se ne plati 36000 za pcr(za četvoročlanu porodicu)

 

kad na to dodaš 12000 lako se dođe do računa

 

biće to ok

 

 

 

 

 

 

valjda

:huh:

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...