Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

ja sam dobio aneks ugovora o radu u kome suštinski piše da radim od kuće na neodređeni period. piše i da će, tek kada bude ukinuta proglašena epidemijana u Srbiji, biti odlučeno da li će se raditi iz ofisa. odnosno, velika je verovatnoća da će se rad od kuće nastaviti i kad ne bude bilo epidemije

 

sa čime sam ja apsolutno saglasan. a i neću biti u radnom odnosu neki dugačak period, pošto su mi planovi drugačiji

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, renne said:

Kada je ovaj idiot udaren kolima, pojavili su se u roku od odmah, pet patrolnih vozila

 

Pa nista, morace da rade anonimne prijave raznih krivicnih i ostalih dela. Verovatno ce 50% i biti tacno, a za ostale, jbg mrak je, ne vidi se dobro

Link to comment

ja sam nekako kod svakog talasa mislila sad ce da bude neki uzas i najbolje da ispadnem glupa i greshim i svaki put je bio neki uzas i svaki put je bio sve veci. vishe da ne mislim uopshte unsure.gif

edip@valkira. oce darvin, ali nece tako. nego ce da im capnu roditelji ili djedovi, oni ce da kazu jao kakvo sranje, komshiluk ce, u redu za kovid, da kaze jebiga ionako su bili za umiranje i shta sad. mora se ziveti. i tehnichki ce sve to biti tachno.

sent from bubamoto





Link to comment

bolje bi se kliktalo na naslov tipa Liberalno-satanistička sekta u Sloveniji: i virus je živo biće koje ima pravo na dostojanstven život, vakcine su genocidna tvorevina

  • Haha 1
Link to comment
Znači, bolje im je da se zaraze namerno, nego da se pelcuju?
Seems legit.
pa jeste, shta moze da podje po zlu unsure.gif

da ih umre 1%? a pa to je zezanje, da nije babe djeda i sluchajnog prolaznika. meni to ok, zarazish se, tihujesh u svoja 4 zida i to je to dry.png

sent from bubamoto


Link to comment

Današnja vest:

 

Quote

Brazilski soj korona virusa nije potvrđen u Srbiji, ni on, a ni južnoafrički, kaže za Telegraf.rs profesorka Tanja Jovanović sa Medicinskog fakulteta u Beogradu, koja je u laboratoriji ove ustanove sa svojim timom ustanovila prisustvo britanskog soja u našoj zemlji početkom godine. 

Ona je za Telegraf.rs objasnila da oni rade sekvenciranje uzoraka od pacijenata koji su hospitalizovani ali da brazilski soj koji se pojavio pre dva dana u Evropi nije potvrđen kod nas.

telegraf.rs/vesti/srbija/3326522-prof-jovanovic-sa-medicinskog-fakulteta-za-telegraf-da-li-ima-brazilskog-soja-korone-u-srbiji

 

P1 je inače bio u Evropi još u januaru.

 

hqcgvH9.png

https://www.who.int/docs/default-source/coronaviruse/situation-reports/20210127_weekly_epi_update_24.pdf?sfvrsn=a8d660fc_9&download=true

Edited by vememah
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...