Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Evo sad se raspitao.
Uspeli su da "izbegnu".
Nisu se vakcinisali ni jedan ni drugi.
O jbte...
Ovom jednom u Areni evo već valjda peti dan nikako da skinu temperaturu.

.... Shiit has hit the fan!

to mi je prvo palo na pamet, da su bili pametni. strashno shta ljudi sebi rade :isuse:

sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, gospa buba said:

to mi je prvo palo na pamet, da su bili pametni. strashno shta ljudi sebi rade :isuse:

sent from bubamoto
 

Ajde sebi, nego ko zna koliko su ljudi zarazili, mozda i ubili.

Sto kaze @Mil@n , stoka.

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Skyhighatrist said:

 

Jebeni užas za koji niko neće odgovarati.

ja sam bezrazložni optimista, moram da budem

 

za početak da saznamo istinu, a posle ako neko omasti zabelu čist je plus

  • +1 1
Link to comment
to mi je prvo palo na pamet, da su bili pametni. strashno shta ljudi sebi rade isuse.gif

sent from bubamoto

A njegov najbolji ortak mi kaže:
"Imam ja rođaka medicinski radnik u Nemačkoj i on mi kaže:
Prebrzo su napravili vakcinu, nije još ispitano, nemoj."
Kad su dozvolili da se razbaškare oni doktori koji potpisuju za MMR vakcine, ovo im je ko ladne vode...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

Praštajte ako je već bila rasprava o ovome, samo jedno pitanje za bolje upućene.

Ako je prva smrt od COVID-19 u Srbiji bila 05.02.2020. i ako je virus slobodno cirkulisao tokom januara, nije bilo apsolutno nikakvih epidemioloških mera, radile su škole, išlo se po klubovima, koncertima, kafanama... kako to da nije bilo povećane smrtnosti tokom tog februara, niti početkom marta u odnosu na isti period 2019.?

Da li je moguće da je već tada postojalo više sojeva, pa je onaj Italijanski bio mnogo opasniji od onoga što je došlo u januaru kod nas?

Edited by Партибрејкер
Link to comment
A njegov najbolji ortak mi kaže:
"Imam ja rođaka medicinski radnik u Nemačkoj i on mi kaže:
Prebrzo su napravili vakcinu, nije još ispitano, nemoj."
Kad su dozvolili da se razbaškare oni doktori koji potpisuju za MMR vakcine, ovo im je ko ladne vode...

.... Shiit has hit the fan!

pa tako je, nash chovek ako je medicinski radnik u nemachkoj, mora da je mnogo dobar, inache kako bi :unsure:

sent from bubamoto

Link to comment

 

 

7 minutes ago, gospa buba said:

pa tako je, nash chovek ako je medicinski radnik u nemachkoj, mora da je mnogo dobar, inache kako bi :unsure:

sent from bubamoto
 

Kada cujem sintagmu "Medicinski radnik u Nemackoj" prva asocijacija mi je negovatelj . Nemam nista protiv profesije , sta vise je veoma postujem i mislim da je poprilicno zajebana.

Al jbg nije taj rodjak bas seo i upoznao se sa svime sa cim je trebalo da bi mogao da ima stav o vakcinama koji nije na nivou ispijanja piva ispred zadruge.

  • +1 3
Link to comment

chovek koji je u svojoj glavi smislio da nece, naci ce podrshke koliko hocesh. kao i onaj shto je reshio da hoce, samo njemu podrshka nije potrebna.

sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment

Bukvalno nula empatije za Frenkove kolege, čak šta više mislim da im treba naplatiti bolnički tretman pošto su imali priliku da se zaštite koju su svesno odbacili.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
35 minutes ago, gospa buba said:

chovek koji je u svojoj glavi smislio da nece, naci ce podrshke koliko hocesh. kao i onaj shto je reshio da hoce, samo njemu podrshka nije potrebna.

sent from bubamoto
 

 

Naravno. Ljudsko bice veruje uglavnom u ono u sta zeli da veruje, vera je izuzetno intimna stvar. nesreca je to sto je tudja vera za mnoge od nas postala naucna cinjenica. To jest, tako je tretiramo i koristimo kao argument. Nije ovde problem u tome ko sta misli i ko u sta veruje, svako na to ima pravo, problem je sto su totalno izmesani pojmovi cinjenice, stava, misljenja, uverenja i znanja, tako da se vise ne zna sta je sta i jedno se koristi kao drugo, drugo kao trece, trece kao prvo.

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, Tihajeza said:

Jel smo imali ovde reakciju na kinesku vakcinu u vidu umora? 

 

Meni se kod prve doze mnogo spavalo i pokajala sam se što sam produžila na posao. Kod druge - ništa, osim što mi je dala vakcinu za sve pare, pa me bolelo rame par dana.

Link to comment
13 minutes ago, Tihajeza said:

Jel smo imali ovde reakciju na kinesku vakcinu u vidu umora? 

Ja sam bila pospana i umorna.

Mada, često sam takva i bez vakcine, te mi nije baš sasvim jasno šta od čega :D

  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...