Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 hour ago, munze said:

Ovo da ih zakljucas unutar studenjaka mes3c dana ,bez lekova, pa ko pretekne. 

 

Sad je pitanje ko je uopšte ova ekipa.

 

Svejedno, posle onog performansa od sinoć i ovo treba natovariti akademskim građanima.

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, SNARC said:

 

Arlaucu..urlaju..zavijaju..

 

Ne kontam poruku iz toga.

 

Pa to kao kad bi pokušao da nađeš smisao u njakanju krda magaraca. Ja ove isto nisam ni reč razumeo.

Link to comment
5 minutes ago, Friend said:

Neko inteligentan rece da su u domovima uglavnom seljoberi, dobro je primetio :fantom:

 

Oduvek ih je pratila ta reputacija. Međutim, preko onih svojih prijatelja profesora sam upoznavao veoma kvalitetne ljude koji su tamo boravili. Sigurno taj pristojan svet sad nije srećan zbog ovog što se dešava.

  • +1 2
Link to comment
19 minutes ago, Friend said:

Neko inteligentan rece da su u domovima uglavnom seljoberi, dobro je primetio :fantom:

A ja bih npr. skoro reportovao ovaj post, al' tesko da bi to pomoglo.

  • +1 1
Link to comment

Nisu tu samo studenti. Juce je kod mene bio zakrcen parking. Dolazili su razni ljudi zeljni provoda iz celog grada posto je ovo jedina javna precutno dozvoljena zurka u gradu.

Link to comment
2 minutes ago, Delija67 said:

Nisu tu samo studenti. Juce je kod mene bio zakrcen parking. Dolazili su razni ljudi zeljni provoda iz celog grada posto je ovo jedina javna precutno dozvoljena zurka u gradu.

 

Pa to. Koliko god da je opao nivo ponašanja akademskih građana, ovi majmuni iz videa mi ne deluju da su završili makar osnovnu školu.

Link to comment
17 minutes ago, Indy said:

A ja bih npr. skoro reportovao ovaj post, al' tesko da bi to pomoglo.

Mozes, ali bi te poklopila dva tri linka sa jutjuba posle kojih ostaje onaj ruzan ukus realnosti:

Ne znam koliko vas uopste ima dodira sa studentarijom, samo poslusajte osvescene da je npr. Akademija odavno zatvorena, a KST pravi koncerte svake prestupne godine.. :fantom:

Link to comment
8 minutes ago, Friend said:

Mozes, ali bi te poklopila dva tri linka sa jutjuba posle kojih ostaje onaj ruzan ukus realnosti:

Ne znam koliko vas uopste ima dodira sa studentarijom, samo poslusajte osvescene da je npr. Akademija odavno zatvorena, a KST pravi koncerte svake prestupne godine.. :fantom:

 

Ali to važi takođe (i to veoma važi) za rođene Beograđane na studijama. Ništa manja seljoberija.

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Friend said:

Mozes, ali bi te poklopila dva tri linka sa jutjuba posle kojih ostaje onaj ruzan ukus realnosti:

Ne znam koliko vas uopste ima dodira sa studentarijom, samo poslusajte osvescene da je npr. Akademija odavno zatvorena, a KST pravi koncerte svake prestupne godine.. :fantom:

 

Dva-tri linka sa jutjuba su "realnost"?

 

Qq & lele.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...