Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

5 minutes ago, Caligula said:

 

Tebi je pumpanje svakodnevno ublazavanje i laziranje cinjenica?

pumpanje je odnos koji nash sistem gradi ka nama, da izadju troje, kazu svako razlichito, ili kazu isto, pa sutra izadje kon pa mu je strepnja dublja od nade, on bi neshto drugo. nema uslove za rad. pa mi mislimo boze a shta bi on radio. pa jedan dan imaju maske drugi dan nemaju maske. pa treci opet imaju. pa jedan ima jedan nema. pa su zabrinuti. pa nema mesta brizi, razbijamo. pa izadje shizoje pa danas bali nad babama. sutra bali nad kosovom, prekosutra neshto trece. nachin na koji odradjuju pochetak shkolske godine je isti taj na koji su odradili pochetak korone, udri kroz sve kanale sav moguci haos shto duze mozesh, da niko ne zna shta ce da bude. onda udri najrestriktivnije, onda kad neko cikne, labavi sve, pushtaj, veseli se. vratimo se normalnom zivotu, ali nismo pobedili. pobedili smo ali apelujemo nosite maske josh 15 godina. pa je testirano najvishe usvijet 9 hiljada, pa testiranje nije vazno.

 

pa tako svaki jebeni dan u klin u plochu u klin u plochu. a neko mora na posao, a neko ga ni nema, a neko shalje djecu ushkolu, a neko mora da slika kancer a nema gde. neko samo slinav, ne zna shta ce.

 

takav sistem ti dovodi da su em svi razlupani i smoreni ko pogachice, ko god je imao potencijal da se odlepio, taj je lud ko shisharka.

 

ne postignesh ni toliko, kad olabavish mere, da se ne naguravaju na kasi istog dana, da duvaju zavrat jedno drugom. jer niko nikad nije izashao i rekao naglas, ovo je situacija, ovo su mere, ovo nam je chiniti, to ce trajati mozda godinama, jedite govna to vam je, tako je celom svetu. jel mi treba jebena korona da mi baba ne puhce u vrat, pa sve i da ima 100 maski, a nema. mogli smo kroz ovo chudo da provuchemo neko vaspitanje usmereno na vishak pristojnosti i da uredimo par kljuchnih sistema na makar pristojan izgled i ponashanje, ako vec ne moze da se uradi nishta ozbiljnije. a moze i ozbiljnije.

 

dakle pumpanje je, ceo setap je pumpanje na histeriju. ne samo zato shto ne umeju nishta drugo, nego im i odgovara.

  • +1 7
Link to comment

Ma kapiram srpski šibicarski mehanizam, ali to nije pumpanje no laganje i mazanje, zavisno od prilike. Mislim, upada tu i pumpanje, pa opustanje, pa prepumpavanje pa opsta opustencija, ali moj brat nije mislio na to nego na opstu svetsku sliku, "da se preteruje sa virusom".

 

A ovde inace sve može samo normalno, pošteno i realno ne može.

Edited by Caligula
Link to comment

izgleda da su rešili da što duže drže decu u školama, po onome što je konara pričao ako se nađe pozitivan učenik samo on ide u izolaciju, ako ih je više u razredu onda samo taj razred, ako ih je više u školi onda samo ta škola, još ga je bosanka pitala koja je to brojka zaraženih posle koje se ide na prekid nastave, on reče da je za grip to 30%, dok će za korolu to biti manje...

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...