Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

37 minutes ago, Time Crisis said:

 

Ti transparenti što ih nose deluju prilično profi da bi bilo spontano

moze to da se napravi lako, ako neko ima malo volje da se drnda oko dizajna i nesto para da istampa.

Link to comment

Neka FB grupa 'zastitimo nasu decu' ili tako vec nesto, stalno mi iskace u feedu, hoce da deca ne nose maske jer su posledice, je li, nesagledive, udisu CO2 i ostecuju mozak, ovo ono.

Link to comment

zimus samo shto uranijum nisu udisala sirota deca, al nas na demonstracijama za chist vazduh uredno bivalo 14, a i to samo zato shto radomira lazovica nisu hapsili tog dana :lolol:

 

dada, srbi, co2, puni znanja onoliko :dry:

Link to comment

pa ne treba ti fizika za ovo. smrdi ti vazduh, dete ti dishe. al jebiga to mnogo teshko, a i gore hilandari neprekidno :dry:

 

to histerichno slinavljenje nad decom je bulshit 100%. realno nikog nije briga, valjda nece moje. kraj.

Edited by gospa buba
Link to comment
12 hours ago, gospa buba said:

zimus samo shto uranijum nisu udisala sirota deca, al nas na demonstracijama za chist vazduh uredno bivalo 14

 

 

 

jbg bilo bi masovnije da nam je zatvarao domove pa ne mozemo da pravimo zurke kod Renea :fantom:

 

Svako Svoje Dupe Gleda, SSDG, masovna srpska partija

Link to comment

Ako vec brinu da im deca ne udisu CO2..valjalo bi ih zajebati i reci da je CO2 iz gaziranih pica jednako stetan kao i onaj sto udisu..Da se bar klinci sacuvaju secercina iz tih otrova koje piju svaki dan .

Link to comment

Ali ovo sa udisanjem CO2 i oštećenjem mozga zbog nošenja maski je takva budalaština, da nemam reči.

Da li su ti ljudi išli u školu, da li imaju elementarna znanja iz biologije i hemije? Kako mogu da veruju u takvu glupost?

 

Link to comment
38 minutes ago, Filozof manijak said:

Ali ovo sa udisanjem CO2 i oštećenjem mozga zbog nošenja maski je takva budalaština, da nemam reči.

Da li su ti ljudi išli u školu, da li imaju elementarna znanja iz biologije i hemije? Kako mogu da veruju u takvu glupost?

 

+1

imaju : iz biologije - masturbacija krivi kicmu a iz hemije - kako se pravi krek 

Edited by Haralampije
Link to comment

Moj drugar i bivsi kolega, super pametan covek, car jednom recju, vidim ljuti se na fejsbuku sto su nekome pravili problem u poslaticari i nisu hteli da ga usluze jer nije imao masku. Ocutao sam naravno. Moja Kuma i njena sestra, obe ih volim i postujem jos od srednjeskolskih dana, uslovno receno normalne osobe (kazem uslovno jer su umetnice :D ) vidim prate stranu "obozavateji doktora Nestorovica". Moj prepametni rodjeni brat koji je izmedju ostalog ni iz cega sasvim sam napravio veliku CNC mashinu sa plazma glavom za secenje metala, talenat jednom recju, kaze da "mnogo naduvaju ovo oko virusa, koji im je bre qratz vise"...

 

Kapiram da nije do inteligencije, izgleda da je nesto mnogo primalnije.

 

 

  • -1 2
Link to comment
1 hour ago, Caligula said:

Moj prepametni rodjeni brat koji je izmedju ostalog ni iz cega sasvim sam napravio veliku CNC mashinu sa plazma glavom za secenje metala, talenat jednom recju, kaze da "mnogo naduvaju ovo oko virusa, koji im je bre qratz vise"...

 

Kapiram da nije do inteligencije, izgleda da je nesto mnogo primalnije.

 

 

pun je kufer ljudima svega, a pogotovu korone, overdozirani smo informacijama u vezi sa njom. razumljivo je ovo što kaže tvoj brat(ne i onaj deo posta koji nije kvotovan)


ne može taj pritisak doveka da se pumpa bez posledica, a to je pogotovu vidljivo kod ekstrovertnih, oni su najpogođeniji

 

sad, šta je optimalni model u ophođenju sa takvima znaću kad doktoriram na stanfordu psihologiju

  • Haha 1
Link to comment

Pa problem je sto se pritisak ne pumpa itch, u Srbiji barem.

 

Od najsmesnijeg virusa preko fuzbalskih utakmica do opsteg opustanja, a kada se pumpa pretera se sa sve kalasnjikovima i vanrednim stanjem.

Link to comment
12 minutes ago, Caligula said:

Pa problem je sto se pritisak ne pumpa itch, u Srbiji barem.

 

Od najsmesnijeg virusa preko fuzbalskih utakmica do opsteg opustanja, a kada se pumpa pretera se sa sve kalasnjikovima i vanrednim stanjem.

ne pumpa se pritisak, pumpa se ono u chemu zivimo decenju, difuzno, divergentno, nishta se ne zna, nishta ne mora nikad i niko nije odgovoran. to je i gore od pritiska. pritisak bi nekad dao neki rezultat. 

  • +1 2
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...