Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

meni je žao što nismo otvorili topik o Njoj, jednom Zlu. pa stavljam link ovde jer se tiče korone a pominje se Njena budalaština na temu autobusa. dabogda je tresnuo.

Quote

nemacki-patolozi-raskrinkali-apsurdnu-izjavu-ane-brnabic

linak

Link to comment
42 minutes ago, djeneralche said:

Ako je sizofrenija nebitna stvar, onda ok.

 

Kakve veze sizofrenija ima sa verovanjem da je Zemlja ravna ploca ilil da ne treba nositi maske?

Link to comment

Ja bih za antivakserstvo streljao.:whistle:Imam utisak poslednjih godinu dana da većinu predstavljaju antivakseri različitih tipova. Obrazovani i neobrazovani podjednako. Zajedničko je kod svih da MMR izaziva autizam, dok se u ostale vakcine sumnja da su lošeg kvaliteta, odnosno da više štete nego koriste. Posebno me brinu mnogobrojni psiholozi, uglavnom propagiraju štetnost MMR vakcine. Čitao sam literaturu iz različitih izvora, mnogi aspekti vakcinacije su veoma zdravorazumski objašnjeni, ali kao da je svima lakše da se uhvate stavova ludaka sa društvenih mreža koji propagiraju borbu protiv vakcinacije. Jezivo se osećam, potpuno poraženo. Naravno nikakvi linkovi, radovi, novinski članci, istraživanja ih ne mogu pokolebati. Mamike novosađanke su jednostavno vrhunski autoritet u ovom pitanju.

  • -1 1
Link to comment
 
Kako si izdrzala, o ti koja ne smes da kliknes na video happy.gif ja bih odlepio, vise ne mogu da slusam te stvari, ne primam te informacije vise, ne mogu. Poceo sam na TW i FB da blokiram sve koji napisu bilo sta slicno, prosto odbijam vise da citam to, rasturise mi mozak.
izdrzala sam jer sam odlepila, pa sam se svadjala ceo dan, dok nisam preokrenula na svoju stranu. svima je bilo neprijatno, meni je bilo neprijatno. ili da mi shalje majmuna bez maske svaki dan u shkolu zato shto je njen koncept zivota da sina vaspitava kao nesposobnog idiota, koji u 13oj godini sam ne zna kako da se ponasha i shta je prikladno. prikladno je naravno da se imaju patike od 200 i telefon od 700 evara, a kad se dodje do odgovornog ponashanja, onda su svi jadni, dezorijentisani, ometeni i nemushti i samo se lelujaju bez vazduha. tachno mi se preklopilo nekoliko stvari.

bila sam najglasnija keva na viberu biggrin.png
svima je bilo neprijatno, pa sam pobedila, na potpuno isti mehanizam. da nisam ja, onda bi pobedila antivakserka, jer bi isto svima bilo neprijatno, pa bi je pustili.

svashta sam nauchila dry.png

problem je shto ja takve stvari ne radim skoro nikad, nije moj djir.

sent from bubamoto



  • +1 9
Link to comment

Ja dobro poznajem dvojicu ravnozemljaša.

 

Jedan je prirodno glup i funkcionalno nepismen. Nije završio ni srednju školu. Njega sam malo zapitkivao oko ravnozemljaštva neposredno posle Baumgartenovog skoka. On mi je pustio jutjub video od pola sata u kome narator analizira snimak skoka i razne snimke snimljene iz aviona i izvodi zaključak da je zemlja ravna. Taj video je mom poznaniku bio dovoljan i ubeđen je da bi svako ko ga sa punom pažnjom odgleda shvatio da je zemlja ravna. Inače ne ume da celovito prepriča sadržaj klipa.

 

Drugi je inteligentan, promućuran i vredan. Ima svoju firmu u inostranstvu, naučio je bez kurseva dva strana jezika i generalno je artikulisan. Nema formalno obrazovanje i stran mu je princip da je za razumevanje kompleksnih fenomena, pojava, procesa potrebno da se prvo zagreje stolica da bi moglo da se dođe do samostalnih zaključaka. Veruje u ravnu zemlju, nadrilekarsrvo (lčenje "energijama" preko telefona) i tako dalje.

 

Ovog prvog nije ni malo blam. U zabludi je da prosvećuje ljude da će ljudi shvatiti da je u pravu i zbog toga ga ceniti i biti mu zahvalni. Drugi se jako retko autuje, svestan je da njegov stav po pitanju ravne zemlje (ne važi i za nadrilekarstvo) izaziva podsmeh ali ne sumnja u sebe. 

 

  • +1 1
Link to comment

u jednom momentu ranije je bio predlog da se odeljenje podeli na antimaskere i maskere, pa da raznim danima idu u shkolu. valjda dok ovi prvi ne satru nastavnichko vece, onda vishe niko ne bi morao da ide [emoji38]ol:

sent from bubamoto



Link to comment
Kafići do 1, prodavnice do 23
Maksimalno 30 ljudi na okupljanju
Ko je bio u inozemstvu neka ne šalje decu 10 dana u školu
To su nove mere
sad ce na ovu poslednju da plachu nepravda nepravda! [emoji38]ol:

sent from bubamoto

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...