Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Meni je spektakl kako jedna mera koja radi posao, kao nošenje maske, izaziva toliko odijuma...
Ja zamišljam cirkus kod vakcina kakav će da bude...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Koliki odijum? 99% ljudi zeli da im deca ide u skolu, kapiram da od tih koji zele 99% nema problem da im deca nose maska.
mi smo juche na iznudjenom internom glasanju pobedili surovom vecinom za maske, kao da se mi pitamo bilo shta, a i samo zato shto sam se ja excitovala da mi ne pobedi ravnozemljashica na viber grupi. i to je sama kriva jer je smarala neobuzdano. ljudi previshe gledaju svoja posla, a posle se hvataju za glavu. a i ushtedela sam za prvo vreme da im ne shaljem inspekciju. to chekam nastavnice antivakserke, shto tito streljao :hihi:

sent from bubamoto

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, gospa buba said:

da mi ne pobedi ravnozemljashica na viber grupi. i to je sama kriva jer je smarala neobuzdano. 
sent from bubamoto
 


Ja ne poznajem nikog lično ko veruje u ravnu zemlju i osećam se kao da propuštam trend nekako. Nije isto kao online ravnozemljasi, tu uvek postoji opcija da neki klinac lozi masu jer mu je dosadno. 

Link to comment

Moram priznati da su to jako nebitne stvari kojima jedna grupa ljudi daje preteranu pažnju.Ja znam ljude koji su osim te falinke :D,zapravo prilično okej i intelektualno i ovako kao ljudi.

 

Neki su u tripu da je to bukvalno karakterna crta,"ravnozemljaš"...Imaju bujnu maštu o tome...Imamo svi mi o mnogim stvarima u životu,svesno ili nesvesno,pa šta...

 

Skroz nebitna stvar.

Edited by Milošica
Link to comment

sve dok nemaju viziju o nebitnosti zdravlja drugih ljudi, nemam protiv. imam i ja prijatelje, ravnozemljashe, fundamentaliste, crnce, hrvate, sve dobri ljudi :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment
8 minutes ago, gospa buba said:

sve dok nemaju viziju o nebitnosti zdravlja drugih ljudi, nemam protiv. imam i ja prijatelje, ravnozemljashe, fundamentaliste, crnce, hrvate, sve dobri ljudi :hihi:

sent from bubamoto
 

Naravno.

Link to comment
15 minutes ago, Milošica said:

Neki su u tripu da je to bukvalno karakterna crta,"ravnozemljaš"...Imaju bujnu maštu o tome...Imamo svi mi o mnogim stvarima u životu,svesno ili nesvesno,pa šta...

 

Skroz nebitna stvar.


Ma jok, zelim da upoznam nekog (uz rostilj i pivo po mogucnosti) i da mi kaze, matori je l’ znas ti da je zemlja ravna i onda sve da mi isprica kako to ide :) Cisto da vidim kako radi ta logika uz zivog coveka koji svaki dan funkcionise kroz ovaj svet kao i ja. Je l’ mu lakse, da li je nasao utehu, da li misli da je cuvar svete tajne, zeli li da poseti ivicu i sta bi prvo radio da se nadje tamo, itd.

Edited by Mos
lapsus
  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, Milošica said:

Moram priznati da su to jako nebitne stvari kojima jedna grupa ljudi daje preteranu pažnju.Ja znam ljude koji su osim te falinke :D,zapravo prilično okej i intelektualno i ovako kao ljudi.

 

Neki su u tripu da je to bukvalno karakterna crta,"ravnozemljaš"...Imaju bujnu maštu o tome...Imamo svi mi o mnogim stvarima u životu,svesno ili nesvesno,pa šta...

 

Skroz nebitna stvar.

Ako je sizofrenija nebitna stvar, onda ok.

Link to comment
5 minutes ago, djeneralche said:

Ako je sizofrenija nebitna stvar, onda ok.

Šizofrenija je mnogo drugačija od toga.

 

Ovo što si napisao me je podsetilo na to šta sve ljudi nazivaju depresijom,zapravo su takvi stavovi kao tvoj mnogo gori i od tog ravnozemljaštva.

Edited by Milošica
Link to comment

Pa zapravo mnogo je bolje znati sa cime se susreces nego pokusati ukalupiti takvo misljenje u nesto malo drugacije od normalnog. Nije to stigmatizovanje, prosta cinjenica.

Link to comment
3 hours ago, gospa buba said:

navezbana sam. juche sam ceo dan slushala traktate o tome kako su maske smrt za mladi organizam, a korona i ne toliko. :s_w:

 

Kako si izdrzala, o ti koja ne smes da kliknes na video :happy: ja bih odlepio, vise ne mogu da slusam te stvari, ne primam te informacije vise, ne mogu. Poceo sam na TW i FB da blokiram sve koji napisu bilo sta slicno, prosto odbijam vise da citam to, rasturise mi mozak.

Link to comment
42 minutes ago, gospa buba said:

sve dok nemaju viziju o nebitnosti zdravlja drugih ljudi, nemam protiv. imam i ja prijatelje, ravnozemljashe, fundamentaliste, crnce, hrvate, sve dobri ljudi :hihi:

sent from bubamoto
 

 

Poenta je da takve uglavnom zabole za to. To su ludaci po difoltu i shodno tome ako on veruje u nešto, tipa korona je hoax, apslutno im ne pada na pamet da poštuju išta šta se nalazi van njihovih horizonata ludila.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...