Jump to content
IGNORED

Лединe и све о њима


б1lme3

Recommended Posts

Za one sa jeftinijim ulaznicama poput ovog visprenog odozgore, na ledinama jesu placeve dobijali za džaba od šešelja između ostalog i ratni profiteri iz bosne. Znam neke nažalost lično. I prilično je jezivo kakva se ekipa dole može sresti.

Link to comment

meni objasnjavas dje su Ledine? :ohmy: 

jedino nisam siguran da je tamo deljeno

deljeno je u grmovcu, altini

ledine su ipak malo "ekskluzivnija zona"

tu su valjda povoljno prodavani

nije bas svaki krajiski goljo tamo mogao do placa, ima dosta krajiskih krimosa tamo

 

e: ne altina, busije

Edited by pbg12345
Link to comment
9 minutes ago, ToniAdams said:

Za one sa jeftinijim ulaznicama poput ovog visprenog odozgore, na ledinama jesu placeve dobijali za džaba od šešelja između ostalog i ratni profiteri iz bosne. Znam neke nažalost lično. I prilično je jezivo kakva se ekipa dole može sresti.

Ledine su na Novom Beogradu a ne u Zemunu koji je drzao Seselj...

Link to comment

inace sve i nekako "sangaj", busije, picke materine i razna druga krajiska geta, ali taj grmovac je hit

 

za neupucene to je ono naselje levo uz autoput ka zagrebu

 

ti ljudi unazad nekoliko godina nisu imali bukvalno nista

ni regularnog puta, ni legalne struje, o kanalizaciji i tako tome isuvise i govoriti

verovatno je u medjuvremenu nesto uradjeno, ali to je bilo bas onako tuzno bilo

isparcelisali su poljoprivredno zemljiste bez ikakve infrastrukture i "pomogli narod" tako sto su godinama ziveli bez osnovnih uslova

Link to comment
8 hours ago, ToniAdams said:

kurac moj ne zna. nisu gluvi ako su glupi.

 

+1

 

Mislim nije kao da je Srebrenica sada neki opskurni toponim i događaj iz davne prošlosti. Siguran sam da svaki stanovnik BiH na pomen reči ,,Srebrenica" načulji uši.

 

Ono je za zatvor po više osnova

Link to comment
2 minutes ago, hazard said:

 

Jebem ti život ako su Ledine ,,eskluzivnija zona" :D

a jbg

u odnosu na sangaj i busije i sva ona sela izmedju bataje i indjije jeste

 

jesi bio kad u sangaju? :D

oridjinal krajiski geto

ja sam jedno vreme boravio tamo par meseci skoro svakodnevno nije bas zdravo za psihu :D

posle toga smo vrlo lako doneli odluku, da ce se porodicni dom dizati u nekom drugom beogradskom selu :D

 

1 minute ago, Tutankamon said:

Ledine su na Novom Beogradu a ne u Zemunu koji je drzao Seselj...

mislim da je to sad surcin, koji je do unazad nekoliko godina bio deo opstine zemun

Link to comment

Ледине су једно од насеља града Београда, које се налазе на Новом Београду, а једним делом и у општини Сурчин.

Ледине се налазе западно од центра Београда,преко реке Саве и од њега су удаљене око 12 км., док је удаљеност од аеродрома Никола Тесла око 4 км. [1].Налазе се на крајњем западу општине Нови Београд. Са источне стране се граниче са Бежанијском косом, Бежанијом и новобеоградским блокововима, са западне и северне са општином Сурчин, док са северне стране излазе на „Новобеоградски насип“ и простор иза насеља Др Иван Рибар.[2] Насеље има око 6.800 становника, по попису из 2011. године

Link to comment
1 minute ago, Tutankamon said:

Ледине су једно од насеља града Београда, које се налазе на Новом Београду, а једним делом и у општини Сурчин.

Ледине се налазе западно од центра Београда,преко реке Саве и од њега су удаљене око 12 км., док је удаљеност од аеродрома Никола Тесла око 4 км. [1].Налазе се на крајњем западу општине Нови Београд. Са источне стране се граниче са Бежанијском косом, Бежанијом и новобеоградским блокововима, са западне и северне са општином Сурчин, док са северне стране излазе на „Новобеоградски насип“ и простор иза насеља Др Иван Рибар.[2] Насеље има око 6.800 становника, по попису из 2011. године

vidis da sam u pravu :D

 

sale bez, moguce da su zaista izbeglicki placevi nicali najpre u tom surcinskom (nekad zemunsko-radikalskom) delu

Link to comment

Pa nisu o tome ti i pričam...kakve crne Ledine. To je na NBGD pa se širilo i sad je došlo do opštine Surčin. Nema veze to sa Šešeljem i radikalima. Ovo gde su im deljeni placevi je oko Bataje i ta sela tj. zemljišta, Busije itd. Nema veze s Ledinama i što neko reče tu žive mnooogo bogatiji stanovnici...tu živi i dosta poznatih faca, na Bežanijskoj kosi i na Ledinama (čiji je ovo produžetak)...

Link to comment
19 minutes ago, Tutankamon said:

Pa nisu o tome ti i pričam...kakve crne Ledine. To je na NBGD pa se širilo i sad je došlo do opštine Surčin. Nema veze to sa Šešeljem i radikalima. Ovo gde su im deljeni placevi je oko Bataje i ta sela tj. zemljišta, Busije itd. Nema veze s Ledinama i što neko reče tu žive mnooogo bogatiji stanovnici...tu živi i dosta poznatih faca, na Bežanijskoj kosi i na Ledinama (čiji je ovo produžetak)...

nije to  na nbgd, nego uz nbgd

bukvalno veze nema sa soliterima

ja sam napisao to ko tamo ima placeve 

zaista ima dosta onih koji su novac stekli u najboljem slucaju u sivoj zoni

 

 

 

Link to comment
9 minutes ago, pbg12345 said:

nije to  na nbgd, nego uz nbgd

bukvalno veze nema sa soliterima

ja sam napisao to ko tamo ima placeve 

zaista ima dosta onih koji su novac stekli u najboljem slucaju u sivoj zoni

 

 

 

Jebo ga miš

Ледине су једно од насеља града Београда, које се налазе на Новом Београду, а једним делом и у општини Сурчин.

Ледине се налазе западно од центра Београда,преко реке Саве и од њега су удаљене око 12 км., док је удаљеност од аеродрома Никола Тесла око 4 км. [1].Налазе се на крајњем западу општине Нови Београд. Са источне стране се граниче са Бежанијском косом, Бежанијом и новобеоградским блокововима, са западне и северне са општином Сурчин, док са северне стране излазе на „Новобеоградски насип“ и простор иза насеља Др Иван Рибар.[2] Насеље има око 6.800 становника, по

Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to Лединe и све о њима

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...