Jump to content
IGNORED

Tenis 2020.


Ros

Recommended Posts

Ne razuem zašto su toliko zapeli da održe RG? Zašto baš taj turnir? Šta je toliko posebno u Garosu da po svaku cenu mora da se udene negde  ove godine?

Link to comment

Samo zbog love naravno. Od GS turnira jedino je W osiguran izmedju ostalog i od pandemije i to od 2003.kada je pretio SARS, pa ce dobiti 114 mil € od osiguranja.

Ostali su u gubitku 250mil € u slucaju otkaza.

 

 

Link to comment
14 minutes ago, Jumanji said:

Samo zbog love naravno. Od GS turnira jedino je W osiguran izmedju ostalog i od pandemije i to od 2003.kada je pretio SARS, pa ce dobiti 114 mil € od osiguranja.

Ostali su u gubitku 250mil € u slucaju otkaza.

 

 

Kakav je Domi uživo?

Link to comment
Kakav je Domi uživo?

Bije ko Nemac.

Neverovatna snaga, a uzivo ti udarci izgledaju brutalno brzi i jaki, ne znam kako uopste vracaju protivnici (nema meraca, radara) i sve to na najsporijoj podlozi, plus nije naravno u onoj svojoj top formi. Tu je i fantastican jednorucni bh na delu.

 

Iznenadjujuce dobar Fica ovih dana. No njemu treba kontinuitet, pa ko zna mozda se dozove pameti i uozbilji, steta talenta.

 

Link to comment

Djokovic ce morati na test na koronu, jer je bio u drustvu sa Nikolom Jankovicem, koji je pozitivan na virus. u drustvu s njima je bio i Jokic.

Tako kazu Spanci.  

Link to comment

Mene publika ne da je iznenadila, vec odusevila. Mislim jeste revijalni, dobrotvorni turnir, ali em gube tvoji, em Zverev zagleda one linije, kao sto stalno radi, da li je bio aut ili ne i niko nista biggrin.png

Podrzavali svakog i odnosili se sa postovanjem, pljeskanje prestajalo taman kad treba, ovacijama pozdravljali svaciji atraktivan potez, ispostovani svi kao velike zvezde, izuzetan osecaj za igru.

Bogami, svaka cast narode!

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...