Jump to content
IGNORED

Witcher


goofs

Recommended Posts

Odgledao sve episode.Nisam citao knjige,nisam gamer tako da nisam imao predrasuda oko iste.Sta reci? Serija je teski krs,kao neki GOT za sirotinju.Ispod prosecan Netflixov uradak po svakom kriterijumu

 

Link to comment
3 hours ago, Haralampije said:

Odgledao sve episode.Nisam citao knjige,nisam gamer tako da nisam imao predrasuda oko iste.Sta reci? Serija je teski krs,kao neki GOT za sirotinju.Ispod prosecan Netflixov uradak po svakom kriterijumu

 

:isuse:

 

Da se razumemo, serija svakako nije na nivou npr. Chernobyla, niti mora svakome da se dopadne, ali da je baš "težak krš" je ogroman overstatement, najblaže rečeno. Ja sam i igrao igre i čitao knjige, i nisam mnogo očekivao od Netflix-a, a dobio sam mnogo, mnogo više od onoga što sam očekivao, pa čak i od onog čemu sam se nadao.

Edited by Ayatollah
Link to comment

Isto. Jedino nisam odusevljen kako carobnice izgledaju. Politicka korektnost je dovela do toga da casting ne bude pretezno beo, sto mi je takodje minus (Fringilla Vigo:isuse:). 

Geralt i Yennefer su odlicni, posebno Cavill (sto i nije cudno, posto je veliki fan igara).

Prijatno iznenadjenje sto se mene tice. Ja i nemam neke visoke kriterijume, gledam Van Helsing, Outpost i tome slicno.:D

Edited by Miljenko
Link to comment

Drago mi je zbog vas fanova ali tesko da nesto tu valja.Pominjali ste vec casting,ajde sto su ribe krsh,to na stranu,nego su glumci generalno skromnog potencijala na celu sa Cavilom koji je ( osim u scenama borbe) komicno nadrkane face kao da mu je uzor bio S Stalone sa pocetka karijere :) Kad kaze onako zabrinuto : Hmm  svako malo ne mogu a da se ne nasmejem.Dramaturski zbrkano I zbrzeno.Poslednja epizoda apsolutno najgora

Link to comment
1 hour ago, Haralampije said:

Drago mi je zbog vas fanova ali tesko da nesto tu valja.Pominjali ste vec casting,ajde sto su ribe krsh,to na stranu,nego su glumci generalno skromnog potencijala na celu sa Cavilom koji je ( osim u scenama borbe) komicno nadrkane face kao da mu je uzor bio S Stalone sa pocetka karijere :) Kad kaze onako zabrinuto : Hmm  svako malo ne mogu a da se ne nasmejem.Dramaturski zbrkano I zbrzeno.Poslednja epizoda apsolutno najgora

Ja bih voleo da je Kit Harington odigrao Jona Snowa upola onako dobro kao što Cavill igra Geralta. Nivo na kojem Cavill igra Geralta je isti onaj na kojem je npr. Jeremy Brett igrao Sherlocka Holmesa, tj. teško da može bolje od ovoga.

 

Ono sa čim donekle mogu da se složim je da serija može biti konfuzna nekom ko nema predznanje o celoj stvari, i da je tempo brži nego što bih ja to voleo. Bilo bi sve bolje da je od ovog materijala napravljeno 10-12 epizoda, pa makar progutali jednu ili dve filer epizode, jer bi neke stvari bile mnogo jasnije i bolje objašnjene (npr. đavo ili  Duny).

Edited by Ayatollah
Link to comment

I tamo nadjes gomilu retardiranih govana koji daju ocenu 93% Last Jedi-u.

 

Critics Consensus

Star Wars: The Last Jedi honors the saga's rich legacy while adding some surprising twists -- and delivering all the emotion-rich action fans could hope for.

Edited by Aleksandar88
Link to comment

Ma dobro sad. Ne mora svakom da se dopadne. A i kritika (filmska, muzicka, gejmerska), nije toliki pokazatelj. Ja kod igara recimo uvek gledam prvo audience skor, posto je kritika cesto placena za ovakvu ili onakvu ocenu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...