Jump to content
IGNORED

Witcher


goofs

Recommended Posts

dok god je supermen bezkosuljU meni ce biti odlicno

 

minimalno trazim. skromnost mi je vrlina a ne ko vi da zahtevate identicne karaktere ko iz igre! ma, ajte molim vas...

Edited by mustang
Link to comment

e? gde vide Tris?

 

U pravu si skroz za Dzeniferku, uopste sve carobnice treba da budu bum ribe, jbg, zvuci seksisticki, ali takvi su likovi, i one same puno drze do toga i to obilato koriste.

Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

e? gde vide Tris?

 

U pravu si skroz za Dzeniferku, uopste sve carobnice treba da budu bum ribe, jbg, zvuci seksisticki, ali takvi su likovi, i one same puno drze do toga i to obilato koriste.

Сродна слика

Link to comment
15 hours ago, Ayatollah said:

Сродна слика

Tris reče za sebe u knjizi da posle bitke kod Sodena nikada više neće nositi dekolte. A eto, u igrama...

 

Jen po potrebi stavlja posebne parfeme koji očaraju posmatrače, mi smo, je li, van njenog domašaja.

Link to comment

Carobnicama iz Nilfgaarda je zabranjeno da koriste napitke, odnosno sredstva za poboljsanje izgleda. Dobar deo korisnika magije je imao neku urodjenu manu ili deformitet, te im je prvi cilj kada su ovladali magijom, bio da ucine sebe atraktivnim. Triss je tu izuzetak (kako u knjigama, tako i u igrama), posto je alergicna na carobne napitke, te je njena lepota prirodna.

Pretpostavljam da producentima nije bilo bitno da slede lor do kraja, sto naravno nervira nas koji smo citali/igrali.

 

Plus ova tupava politicka korektnost. Ne, ne mogu skoro svi biti beli, mora tu biti i par likova tamnije puti (po mogucstvu tamo gde im nije mesto).:dry:

Link to comment

Da, čarobnjaci i čarobnice potiču iz nižih slojeva društva, dečaci koji su bili suviše kilavi da rade na polju ili odu u ratnike, devojčice koje zbog deformiteta nisu bile za udaju. 

Nije neki greh ne slediti lor do kraja, pošto taj i nije baš neki, nit je Sapkovski književni genije. Opustite se i zabavljajte se, ljudi. 

Sviđa mi se Nevenovo pevanje u poslednjem trejleru. Što se njegovih godina tiče, kako reče Dijkstra, u četrdesetim je, izgleda kao da je u tridesetim, o sebi misli da je u dvadesetim, a ima pamet desetogodišnjaka. Dakle, tu je negde.

 

Link to comment

Oko muskog kastinga nemam prigovor, zenski mi se pak nije dopao uopste (osim Ciri).

Da je sve ostalo na knjigama, slozio bih se. Igre su uspesno prikazale svet, prosirile pricu i lor. Sam treci deo je jedna od najboljih igara ikada napravljenih, a ja sam igrao bas sve i svasta, narocito u RPG sektoru. To je kao kada su se citaoci Game of Thrones nervirali zbog gluposti u seriji. Ovde je problem sto je to otislo dalje od knjiga, pri cemu su igre dozivele ogroman uspeh, te su neki kanoni iz njih siroko prihvaceni.

Videcemo. Jos nedelju dana.

Link to comment

cavill je inace avid video gejmer i ova igra mu je jedna od omiljenih. kaze da je bio dosadan ko proliv da dobije ovu ulogu jer on zna najbolje witchera :D 

 

 

eto sta je ljubav ...:laugh:

 

umesto da se pozabavi sa dobjanjem uloge u 50 shades of gray, i bude svetski sex simbol, on igra igrice i igra se mačevanja

Edited by mustang
Link to comment

Čarobnice su poznate po svom promis... Kurvanju.:D Geralt nema ništa protiv cura prosečnog izgleda. 

Veza Geralta i Jen je proizvod magijskih sila, spojleralert.

 

Što se kastinga tiče, čarobnice mi ne smetaju,kod Ciri je problem što je suviše velika:D U ovom poslednjem trejleru igra i na balu. Hm...

Trudim se da ne gledam frejm po frejm analize, no opet meni više upadaju u oči Nilfgardski fantazi-mačevi, nego oklopi.Ovi što se bave istorijskim mačevanjem su odavno iskritikovali igre zbog Geraltovih poteza, ali to niko ne primećuje, bavimo se bojom kože, to je danas moderno.

Uživajte, ljudi.

 

Link to comment

Ja na poslu, pregledao samo sinopsise epizoda, priča pokriva prve dve knjige. Biće obrađen lov na zmaja 🥰, Đavola 😍, naravno Blaviken itd. 

Večeras na velikom ekranu marke Samsung.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...