Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Biće mnogo teško dobiti večeras. LBJ je svestan da se moraju klinci sada pridaviti, pre nego sto polete kao protiv Klipersa. Ako ih nekim čudom dobiju večeras i pored svih napora Lejkersa, to može preokrenuti seriju psihički. Očelujem opet neko bežanje od 15 razlike na poluvremenu, pa stizanje Nuggetsa na 5-6 u poslednjoj četvrtini, a onda šta Marejevo mudo i sudije daju.

Link to comment

Ali koji je to nivo od onog svršavamo vam u usta, cela klupa skače, JR Smit mrtvi maltene u terenu stoji svaku utakmicu do biju nas Nagetsi žalimo se učiteljici 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

ogavni su bas

narocito hauard

 

ej bre u 35 godina posle vise nego ozbiljne karijere sebi dozvolis da te koriste kao ne znam ni kako tacno opisati to sta on radi

a sto je jos "jace" nije da je inferioran potpuno na terenu i dalje moze imati ok sekvence u igri i dati doprinos za prsten ili koji mu je vec motiv

Link to comment

normalno da je isfrustriran. Buco mu iz veceri u vece isporucuje ono sto on nikada nije bio u stanju, bez misica, bez pigmenata.

Sa Jamal-om i grupom gradjana, odbija da umre. A pre toga im je otresao najveceg konkurenta za prsten.

 

Zapravo, ovo sto LAL rade, im je jedino i preostalo. Za ocekivati je da ih ovi DEN mladi pretrce u naredne 3 utakmice. 

 

i svidja mi se ono sto je Jamal odgovorio na pitanje koliko je tesko biti podici se, i dobiti trecu, nakon buzzer beatera u drugoj. Ladno je odgovorio da su oni vec trebali voditi u seriji sa 2:1.

  • +1 1
Link to comment

dobro, dvajt je malo... detinjast. imam razumevanja za njega. misim da u istoriji lige nije bilo igraca koji je toliko postigao a da ga niko ne postuje, ni igraci ni sira javnost. nesrecan covek.

Link to comment

treš im je ponašanje na utakmici, ono, viteštvo, poštovanje protivnika i igra u okviru nekakvog nadmetanja a ne bacakanje, afektiranje i provociranje protivnika nekim seljačkim metodama iz srpskih beton liga

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...