Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Nije bilo lose sudjenje, samo su te greske dosle u nevreme.

Cak su jedan od onih faulova odmah kompenzovali necim na drugoj strani.

Ok je bilo, sve u svemu.

 

Jokic je nestao u zoni, ne znam sta mu bi. Ali znam da mu se to vise nece desavati.

Vazna je ova pobeda zato sto je donela samopouzdanje bench player-ima.

  • +1 1
Link to comment

Deluje kao da je ovo bila tekma koju su Lejkersi bili spremni da izgube na pocetku, ali ih je onda brainfart Denvera vratio u igru, sto na kraju nije lose, neka se izmore. Velika dominacija u skoku Denvera, to su imali i protiv Klipersa i Jute u par navrata i po pravilu dobijali meceve. 

 

Mnogo zavisi sve od ovih bekap igraca, prvi dvojac ce isporuciti svoje na obe strane, ali sta urade ostali nosi prevagu.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Djuro said:

Jokic je nestao u zoni, ne znam sta mu bi. Ali znam da mu se to vise nece desavati.

Vazna je ova pobeda zato sto je donela samopouzdanje bench player-ima.

 

Više se Marej pogubio. Posle je proradio opet, ali za takve sizuacije ne treba da se pouzdaju u šuteve sa devet metara, bolje bi im bilo da uspore i spuštaju u reket.

Link to comment
15 minutes ago, April said:

 

Više se Marej pogubio. Posle je proradio opet, ali za takve sizuacije ne treba da se pouzdaju u šuteve sa devet metara, bolje bi im bilo da uspore i spuštaju u reket.

Mrtva trka :D

Ne znam ko bese promasio iz Lejkersa onu cistu neometanu trojku na 101:98, ja je vec video u kosu, rekoh, koji moj sam navijao sat. Da su uboli tu trojku, sve bi otislo u tri lepe.

Inace, nije zbog Denvera ali Lejkersi igraju odvratan basket i sve su im njuske odvratne.

  • +1 3
Link to comment

Preslusah ceo DNVR winners lounge...izgleda da je Vogel onaj tajmaut koji sam pominjao, trazio jer su mu igraci na terenu pocrkali i jedva disali...sad se setih da je AD par napada setao bukvalno od svog do protivnickog kosa...mislio sam da je to neki protest ka sudijama, medjutim izgleda da ga je ipak stigao umor

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...