Jump to content
IGNORED

HBO Max


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Ranije mi je HBO uvek imao najbolje serije, medjutim zadnjih godina su i oni poceli da dosta promasuju, a najvise su me razocarali kada su ukinuli The Brink.

To je bila potpuno osvezavajuca komedija pre nekih pet godina kada je izasla, bila je u planu i druga sezona, medjutim preko noci su promenili odluku.

Kreatori serije su braca Benabib, a radnja je vezana za geopoliticku krizu u Pakistanu, ma bila je bas luda, Jack Black i Tim Robbins bas izdominirali.

 

https://www.imdb.com/title/tt3216586/

 

ntn0Ql2.jpg

Link to comment

Ballers mi je isto jedna od boljih HBO serija, prosle godine je zavrsena sa prikazivanjem, ima ukupno 5 sezona i 47 epizoda od po pola sata.

Dwayne Johnson glumi bivseg NFL igraca koji se presaltovao u biznis vode, svaki put kad ga vidim pozelim da se teleportujem do teretane.

Super je bio i John David Washington (sin od Denzela), ali su ipak najzabavniji bili Rob Corddry, London Brown i Omar Benson Miller.

Radnja se najvise desavala u Majamiju, kasnije su se malo presaltovali i u Los Andjeles, a bilo je i zanimljivih desavanja u Las Vegasu.

Ima gomila dobrih riba, realno najmanje je zastupljen americki fudbal, ali zato zurke na sve strane uz sve moguce supstance :D

 

https://www.imdb.com/title/tt2891574/

 

KgJWD1M.jpg

 

Plus, fenomenalna mi je uvodna spica, jedino Sopranosi imaju bolju dok se Tony vozi kroz Njujork do Nju Dzerzija uz onu fenomenalnu pesmu.

Ovde je kao muzicka podloga iskoriscena jedna Lil Wayne pesma na kojoj mu gostuje Drake, ima nekoliko bas gotivnih linija, na primer:

 

That's why I pick and choose, I don't get shit confused
Don't like my women single, I like my chicks in twos
And these days all the girls is down to roll
I hit the strip club and all them bitches find a pole

 

 

 

Edited by Бруклинский
Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to HBO Max

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...