Jump to content
IGNORED

Janko Ostanko iliti Ju_Es - Nole_s


Bujodrag

Recommended Posts

  • Replies 875
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tsai

    145

  • Jumanji

    74

  • Cash

    68

  • dùda

    54

Top Posters In This Topic

iritantan performans Fonjinija. ne samo što je izgubio od drvoseče, nego ono njegovo, kad mu ne ide

 

 

evo sad će da se  uključe u Dimitrova, a pre toga Petra protiv Slovenke. kažem vam ja da ES2 prati igrače iz regiona 

 

 

 

 

Edited by levi
Link to comment
iritantan performans Fonjinija. ne samo što je izgubio od drvoseče, nego ono njegovo, kad mu ne ide
 
 
evo sad će da se  uključe u Dimitrova, a pre toga Petra protiv Slovenke. kažem vam ja da ES2 prati igrače iz regiona 
 
 
 
 
Kace Wawa-Dimi? nadam se da nisu u suprotnim polovinama zreba jer onda nam/im je sudjeno finale [emoji38] :unsure:

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
Joj boze kolko me nervira naslov teme, treba dve nedelje istrpeti nekako
[emoji3]
Ne menjajte nista sad, ne baksuzirajte, kako je tako je, jest da sam pocela da pisem ovo u temi Tenis 2019, ali boze moj :)

Novak klasika, prvi mec, nepoznat protivnik, koji se trudio da mlati iz svih pozicija ko Medo, al daleko je on od tog kalibra. Polako pali masinu, tipicno za Noksija. A ispade Kveri, opet ce da dobije dnevni termin, pu!

Misa prelako nekako dobio Lacija, to me malo iznenadilo, iako je favorit bio po mnogo cemu, pre svega odgovara mu vise hard, a i u boljoj je formi.

Duci bez problema, pohvalno : )

Za Janka mi bas zao, ocekivala sam da ce da proodje u drugo bar, jos od onog Kudle da ispadne, mehhh
Al ne vredi, ne moze telo ocigledno, a i dosta mu je svega. Hvala majstore za sve[emoji173]
Oprostaj ce biti i def na DC u novembru, u Madridu, na kome igra i Novak, danas objavljeno.
Link to comment

Taj DC bi mogao biti zabavan, ako ga organizatori ne pokvare... Nisan znao da je prosustvo Novaka bilo pod pitanjem.

Miomir Ostrog Jezika

iz intervjua danas:

On je posle Feliksa Ožea-Alijasima drugi najmlađi junior u Top 50 na ATP listi. Kaže da mu nije jasno zašto to zvaničnici ATP uopšte ne pominju.

„Šteta što to niko na ATP ne pominje! Osećam se generalno dobro zbog svega toga, pobedio sam Ožea Alijasima poslednji put u Sinsinatiju, tako da mi je drago. Toliko se puni ta priča, on i Zverev da su glavni. Drago mi je da sam uspeo da pobedim Feliksa, da prvo dokažem sebi da mogu, a onda i drugima. Voleo bih da znam koji je razlog što me ne pominju. Ne znam stvarno, možda im nisam interesantan kao ovi iz Kanade, ne pucam servis 300 na sat... Naravno da je Zverev mnogo bolji, u redu, osvojio je masters turnire i sve. I Kanađanin igra dobro, ali opet, ima još dosta nas mlađih koji se provlače i pobeđuju, ali se to ne pominje toliko. Meni je malo bezveze, ali šta da se radi, tako je. Moram da se sam probijem, tako što ću igrati sa njima i pobeđivati ih“, kaže Kecmanović.


Ima i pravo, ali bolje ovako. Nek radi (inat) i raste uz ekipu. Koliko igraca moze da se igra na DC? nema mesta za sve [emoji20]

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment



Odem na kladionicu da pogledam kad i s kim igra Federer, citam, reko sta je ovo...kad ono, pise Nagal...[emoji3]
Sta je to, razlika jedno slovo, bice gusto...:dry:
 
EDIT: Ups, ovo je trebalo da ide na onaj, kako se god zove, topik...


Evo, da bude gde smo svi


Jesi igrao na tesno? [emoji38]

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • Hamlet Strašni pinned this topic
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...