Jump to content

La Liga 2020/21

Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

• Replies 845
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Lancia

83

• John Coltrane

74

• Miljenko

65

• Bogotac

50

Top Posters In This Topic

Popular Posts

da, kao navijaci uniteda bi radije gledali lingarda i greenwooda nego messija 

Karma kučka. Nema ni pola godine kako su opljačkali nesretni Leganes u maniru pravih drumskih razbojnika. Jedino mi krivo što će sad ovi što su još gori dominirati ko PSG u Francuskoj.

Posted Images

7 hours ago, Zico said:

Kako je samo Ter Stegen  genijalno postavio zid... Doduse posle nepostojeceg faula. 

To sam i ja mislio isprva, ali na usporenom se videlo da i nije tako lose stavio zid. Fantasticno je zavrnuo Aspas, odlicna kifla. Da je on pomerio zid jos ulevo, uzeo bi neki desnjak da puca, 2/3 gola bi morao Stegen onda da pokrije. 

Barselonin vezni red je teska bulja, remont pod hitno. Masu puta krenu u napad i svi stoje u mestu i sviraju kurcu. A ni odbrana nije bog zna kakva. Stegen izvukao 2 cista gola, to Nolitovo + zaboravio sam pre toga ko je sutirao u njegov donji desni, jedva izvadio. 

Suarez i Mesi stari lisci namazani. Sukijev drugi gol... Sjajan potez da se okrene i saceka na levu umesto da puca desnom i rizikuje blokiranje. To isto je uradio Tevez protiv Barse 2015 u finalu LS, samo mu je Stegen skinuo, pa Morata potvrdio. 

• James Marshall changed the title to La Liga 2020/21