Jump to content
IGNORED

La Liga sve sezone


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

šteta što poslije penala nije bilo "trenutni rezultat je 1-1, dvostruki strijelac je Dijego Kosta..."

 

in other news, stvarno je 1-1 poslije ponovljenog penala... izgleda da real stvarno MORA da osvoji ovu titulu  :fantom:

 

sprdam se malo, i ne kažem da titulu nisu i zaslužili - na kraju krajeva, dva puta su ove sezone nadigrali barsu (iako su pobijedili samo jednom), a što se mojih navijačkih preferencija tiče, od ta dva zla navijam za madridsko (makar u ovoj eri Kristine i mesija), a u La Lizi generalno za Atletiko... samo mi se čini da je onaj penal bio prelagano dosuđen - za standarde suđenja barsi generalno, a posebno na njihovom terenu - i onda još kad ga je Kosta usro, bez pardona ponovljen... čudnovato kao čudnovati kljunaš :unsure:

Link to comment
52 minutes ago, Godfrey said:

Viljareal ima prejakog trenera, Javier Calleja..

Napraviće lom čovek.

Vec je jednom popio pedalu u Viljarealu zbog loseg plasmana. Imao je uspeha kao trener klinaca, sta znam, lepo igra Viljareal ko i uvek, a da li je bas prejak trener...

Link to comment

Nisam možda bio precizan, moja greška Lancia. Ozbiljan potencijal. Viljareal ima očigledan napredak (ne mislim samo na rezultate). Da li će on kao trener razviti svoj potencijal, videćemo, ja iskreno verujem da hoće.

Link to comment
21 minutes ago, Godfrey said:

Nisam možda bio precizan, moja greška Lancia. Ozbiljan potencijal. Viljareal ima očigledan napredak (ne mislim samo na rezultate). Da li će on kao trener razviti svoj potencijal, videćemo, ja iskreno verujem da hoće.

Ma nije nikakva greska :)

Viljareal godinama vec igra najlepsi fudbal u Spaniji, imaju najbolju skolu fudbala, jedini su klub uz Eibar bez dugovanja. Limitirajuci faktor je velicina mesta, koja ih sprecava da naprave korak dalje, zato i imaju neregularne sezone, jedne su u vrhu, druge se bore maltene da ne ispadnu iz lige. Velika je fluktuacija igraca, taman se sklopi tim, vece ribe im uzmu igrace i opet ispocetka - ono sto je bitno, dobar fudbal je preksa.

Havier sad ima i dobar i ofanzivan i iskusan tim, radi super...e sad da li ce napraviti kontinuitet, ne zavise bas sve od njega.

Link to comment

Luka Jović se opet upisao u listu sedelaca, a Padajući Galacticos hrli iskusno ka tituli. Šteta za Maksimovićev Getafe, nije imao valjda klupu da pomrsi račune Seviljama i Atleticima za CL

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Gledam s caletom, ukljucio se na poluvremenu i kazem: da li iko na svetu veruje da nece doci kec, bice 1-0 i dace ga Ramos ili Benzema. I eto. :laugh:

Onakve penale sviraju samo Zvezdi, Partizanu, Realu, Juventusu i ponekad Barseloni. 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Plajvi said:

dace ga Ramos

 

Ramos ga daje svima, a u zadnje vreme ga toliko daje, da ce i Pilar Rubio postati ljubomorna :D

 

Da na ovom svetu ima pravde, brat Sergio bi imao vise zlatnih lopti nego crni reper zlatnih zuba.

Link to comment
  • James Marshall changed the title to La Liga 2020/21
  • renne changed the title to La Liga sve sezone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...