Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

4 minutes ago, John Coltrane said:

Ovde nije tema osporavanja Pepovog trenerskog kvaliteta, tema je bila nepotrebna rotacija koja ga je koštala ispadanja. 

 

6 hours ago, John Coltrane said:

 Meni je taj hype i fama o njegovom trenerskom geniju fascinantna. 

 

Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

Nasledio tim koji je bio treći u Španiji i uzeo triplu krunu iz prvog pokušaja, do Rajkarda je emoji38.png

 

na prvom trenerskom poslu mometalno pustio ronaldinja, deka i etoa niz vodu (muda do poda), do rajkarda je :ziga:

 

i btw to što pep radi u lš se ne zove rotiranje, nego prilagođavanje protivniku. znam da ljudi koji ne razumeju fudbal obično kažu da pep nije ni malo prilagodljiv trener, ali njegov najveći problem je zapravo preterano i ničim izazvano prilagođavanje :dry:

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:


Moraćeš ponovo da pročitaš to što si kvotovao. 

 

Hajde da skratimo zavrzlamu, da li ti je Pep u najboljih 5 trenera poslednje decenije?

Link to comment

 

3 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

na prvom trenerskom poslu mometalno pustio ronaldinja, deka i etoa niz vodu (muda do poda), do rajkarda je :ziga:

 

i btw to što pep radi u lš se ne zove rotiranje, nego prilagođavanje protivniku. znam da ljudi koji ne razumeju fudbal obično kažu da pep nije ni malo prilagodljiv trener, ali njegov najveći problem je zapravo preterano i ničim izazvano prilagođavanje :dry:


Eto'o je dao gol u finalu kad je sjeb'o Vidica. Njega je trampio za Ibru posle te sezone. 

On po svaku cenu zeli ponovo da izmisli nesto novo i da pobedi iskljucivo na taj nacin, da ucini sebe najbitnijim u toj pobedi. Da ode na odmor godinu dana, pomocnik bi s ovim igracima stigao u polufinale/finale. 

Link to comment
3 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Hajde da skratimo zavrzlamu, da li ti je Pep u najboljih 5 trenera poslednje decenije?


Da, i? 

Link to comment
4 minutes ago, Plajvi said:

 


Eto'o je dao gol u finalu kad je sjeb'o Vidica. Njega je trampio za Ibru posle te sezone. 

On po svaku cenu zeli ponovo da izmisli nesto novo i da pobedi iskljucivo na taj nacin, da ucini sebe najbitnijim u toj pobedi. Da ode na odmor godinu dana, pomocnik bi s ovim igracima stigao u polufinale/finale. 

 

da imaš pravo, pustio je mometalno deka i ronaldinja a eto je bio kasnije....

 

znaš kako druže, ja nisam psiholog ali sam čitao verovatno više o pepu od većine (i dokumentarac pogledao :sleep:), i moj utisak je da se prosto često preotpereti protivnikom i overthinkuje kako da ga counteruje njegove vrline, umesto da se uzda u to da smo mi fakin siti i svako ima da drhti pred nama bre :dry:

Link to comment

Izvini, ali čitajući tvoje postove, pogotovo onaj oko Rajkarda i autopilota, slutio sam da će odgovor biti ne. Onda je sve ok, Pep je vrhunski trener, sinoć je sjebao taktiku i to je to.

 

@John Coltrane-ara

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment
56 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

na prvom trenerskom poslu mometalno pustio ronaldinja, deka i etoa niz vodu (muda do poda)

Ruksi, da Pep nekim spletom okolnosti nikad nije napustio Barsu, kada ceniš da bi pustio Mesija niz vodu?

 

Da li bi im Alkantaru menjao Vidal, da li bi došli Suarez/Coutinho, da li Dembele/Griezmann... daj se malo u ŠBBKBB, nemam šta da čitam. 

Link to comment

Deluje da Pep u poslednje vreme baš overthinkuje. Verovaću Ruksi. Ja ga ne pratim toliko, a prekombinovanje sastava u LŠ mu je zaštitni znak, koji mu je obezbedio ispadanje od Totenhema i Liona u poslednje dve sezone. Rajkard je ostavio veći raspad od današnjeg leta 2008, a Pep je kroz par meseci uspeo da posloži kockice. Pep posle Barse je dobar u ligi, loš u Evropi, ono ispadanje Bajerna od Atletika, i ova poslednja dva su baš :isuse:.

Barsa u nakon Pep eri ima jednu titulu prvaka Evrope, a ne deluje da će uskoro osvojiti još neku.

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ruksi, da Pep nekim spletom okolnosti nikad nije napustio Barsu, kada ceniš da bi pustio Mesija niz vodu?

 

Da li bi im Alkantaru menjao Vidal, da li bi došli Suarez/Coutinho, da li Dembele/Griezmann... daj se malo u ŠBBKBB, nemam šta da čitam. 

Da pomognem Ruksi, doveo bi Sterlinga u Barsu.

Link to comment

uuu na jednom krilu mesi, na drugom originalni mesi...al bi to bio poso :ziga:

 

jepse vini, nisam baš toliko zaludan. eno ti čitaj na pl kako je xG doveo klopa u liverpul, kačio pre neki dan :sleep:

Link to comment

Pep je preuzeo Barcu u lošoj situaciji, renovirao fudbal u cjelini i uzeo skoro sve što je mogao u te prve tri godine karijere. U Barci je počistio Brazilce (Edmilson, Ronaldinho, Deco) kako bi tim dao u ruke Messiju.

 

Pepov problem je njegova bolesna potreba da sve što radi bude genijalno, dotad neviđeno ili viđeno u Barci, ali perfektno presađeno u Minhen/Mančester.

 

Prvi simptom ludila je bilo dovođenje Ibre i davanje Eto'oa + kamiona para za njega.

Link to comment

ajde, ajde, jel možemo pre nego što se bacimo u psihoanaliziranje ćelave prevare makar da primetimo da nije bio takav dok anćeloti nije sahranio tiki-taku sa onih 4:0 u polufinalu protiv bajerna. a i nije čudo da je plašljiv u lš kad je mučeni čovek navukao onoliko zle krvi čitave fudbalske javnosti samo zato što je uprava bajerna donela odličnu i hrabru odluku, uprkos tome što su morali znati da prosečni navijač ne zna ama baš ništa o fudbalu i zna previše o ispraznoj histeriji :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

btw sinoćnjim tumbanjem nije mogao da zaradi ama baš ništa na tom polju, već samo da izgubi. nije kao da se bi si se sad pevali epovi o njegovom taktičkom geniju da smo dobili moćni lion, pa sve da je izašao sa edersonom u napadu

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...