Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

1 minute ago, Lancia said:

Ima li pilota u avionu Barse? ona karikatura od trenera izgleda ko da ne postoji.

Njima se strašno uvukla nesigurnost, Perišić da se sad nije alavio nego gurno na drugu stativu bilo bi 5...

 

Dva su gola primili iz direktnih grešaka, još su dva mogli tako primiti, užasno im je palo samopuzdanje u zadnjoj liniji...

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Njima se strašno uvukla nesigurnost, Perišić da se sad nije alavio nego gurno na drugu stativu bilo bi 5...

 

Dva su gola primili iz direktnih grešaka, još su dva mogli tako primiti, užasno im je palo samopuzdanje u zadnjoj liniji...

Da se ne lazemo, bajern je bolji, ali forsiranje Busketsa, koji se vec dve godine vuce po terenu, S.Roberta, necu da komentarisem, jer sam lepo vaspitan + ovo je utakmica za Grizmana ili cak Ansu Fatija, jer Nemci ostavljaju prilicno prostora za kontru a Suarez je brz, ubilo se.

Link to comment
Just now, Lancia said:

Da se ne lazemo, bajern je bolji, ali forsiranje Busketsa, koji se vec dve godine vuce po terenu, S.Roberta, necu da komentarisem, jer sam lepo vaspitan + ovo je utakmica za Grizmana ili cak Ansu Fatija, jer Nemci ostavljaju prilicno prostora za kontru a Suarez je brz, ubilo se.

Naravno da treba neko brži... Ovo sa igranjem zadnje linije na 45 metara od gola je isto vrsta statementa... Jbt, ladno se ne plaše utrčavanja, toliko su sigurni da su brži... 

 

Bayernov trener je savršeno postavio, za sad, igru...

 

 

Link to comment
1 minute ago, čekmeže said:

Gde Barsa nalazi ove trenere? Sad sam pogledao, čovek je vodio Ekvatorijalnu Gvineju.

Vodio i Betis, zajebant na treninzima, pun je sale i sprdnje a od poziva nista.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...