Jump to content

LIga šampiona 19/20

renne

Recommended Posts

Gylfi Pleasure

Mane je pikao u drugom Red Bullu, dok ih je vodio Šmit i kad su bili baš segzi.

• Replies 2,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• John Coltrane

207

• renne

186

• Meazza

134

• 189-

129

Top Posters In This Topic

Popular Posts

gnabry bi dobro dosao nekom klubu kao arsenal 

Sad se vidi sta su bili Xavi i Iniesta. Cim se povukose propade Spanija, propade Barsa, propade Mesi, propade Pep.

Ono sto bi mogli odmah da ukinu je pravilo gola u gostima. Umesto da timovi kod kuce jurisaju na gol oni se stisnu da ga ne prime.

Posted Images

copkillah
9 hours ago, 189- said:

john se zbunio jer jedne padavicare pljujes a za druge navijas. desi se.

osim što bukvalno ne postoji padavičar kao Nejmar, mislio sam da makar toliko pratiš fudbal 

John Coltrane
11 hours ago, copkillah said:

ti bi pre crko nego da razumeš bilo šta :lol:

“govance” -sta ima tu da se ne razume?!?

copkillah
1 minute ago, John Coltrane said:

“govance” -sta ima tu da se ne razume?!?

Pa poznat si po nerazumevanju skoro svega što zahteva neku nijansu, a nije crno ili belo. 

Ali hajde da pojasnim celu priču: Nejmar ima talenat i veštinu da bude fudbalska legenda, prava. Da li će ostati upamćen kao legenda? Ne bih rekao. Ko je kriv za to? Isključivo on. 

John Coltrane
6 minutes ago, copkillah said:

Pa poznat si po nerazumevanju skoro svega što zahteva neku nijansu, a nije crno ili belo. 

Ali hajde da pojasnim celu priču: Nejmar ima talenat i veštinu da bude fudbalska legenda, prava. Da li će ostati upamćen kao legenda? Ne bih rekao. Ko je kriv za to? Isključivo on. 

To može da se kaže i bez vadjenja nekih yt snimaka iz naftalina ili nazivanja igrača pogrdnim imenima.

Ti si još poznatiji kao neko ko sav svoj bezobrazluk svaljuje na “nedostatak humora” kod sagovornika.

Uostalom jebo te onaj ko te vratio na Sport. 

• Haha 1
copkillah
1 minute ago, John Coltrane said:

To može da se kaže i bez vadjenja nekih yt snimaka iz naftalina ili nazivanja igrača pogrdnim imenima.

Ti si još poznatiji kao neko ko sav svoj bezobrazluk svaljuje na “nedostatak humora” kod sagovornika.

Uostalom jebo te onaj ko te vratio na Sport. 

Ne kod sagovornika već kod tebe. Na ovom forumu postoji par osoba koje su operisane od humora i ti si jedna od njih. Kako sam ja tačno bezobrazan i kriv zbog toga? 

"Nazivanje igrača pogrdnim imenima?" Saberi se molim te :lolol: 

On 19.1.2020. at 17:55, John Coltrane said:

Zamisli da li je faul?!!?

Jebem li vam mamicu odvratnu u picku da vam jebem. 

On 28.12.2019. at 22:05, John Coltrane said:

Pa daj mu crveni, govno mesarsko!!!

On 28.12.2015. at 19:33, John Coltrane said:

Umri govno odvratno jebem li ti mamicu smrdljivu

IFMNwgc.png

92w70HR.png

1kGKSeJ.png

L6tLYad.png

pa ono, kad već živiš u staklenoj kući, sledeći put ne gađaj druge kamenjem :fantom:

Samo da prekinem malo Neymarstvo, nesto mislim koliko je sve pogresno napravio Cholo juce, za medaju, jbt. Thomas odigra celu sezonu u cugu, juce ga nema u ekipi, igra Erera :isuse: Feliks na klupi, Kosta nije odigrao apsolutno nista i treba ti sat vremena da shvatis, lodi izvodi sve slobodne udarce i kornere pored zivog Kokea...katastrofa. 

MiddleClass

Cek, jel stvarno postoje osobe muskog pola i starije od 18-21 godina koji kao šiparice prate fudbalere na instagramu? I takvi obitavaju na ppp?

Edited by MiddleClass
ArleKino
9 minutes ago, MiddleClass said:

Cek, jel stvarno postoje osobe muskog pola i starije od 18-21 godina koji kao šiparice prate fudbalere na instagramu? I takvi obitavaju na ppp?

Je l' stvarno postoje osobe muškog pola koje imaju instagram?

• +1 4
  • Haha 1
5 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

ja pratim samo ronalda jer ima trbušnjake

+1

jedan je ronaldo.

Ronaldo exhibió su 'look' en unas vacaciones con su novia ...

Ok, sad mogu da kažem da sam bolje gradjen od Ronalda...

Ne puno, ali ipak...

:fantom:

• James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...