Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

1 hour ago, theanswer said:

Treba dobro zapamtiti onu slučajnu titulu u fudbalu sa ćelavim, to je poslednje što ćemo se radovati na domaćoj sceni dok god je psiho na vlasti. 

+1

 

al je bilo lepo

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

sve je to tacno i sns i ikebana i pusenje covicu, ali jebi ga navijas za dres. ja sam stvarno pokusavao ignorisati ali ne ide, jace je od mene. 

Link to comment

Naredne sezone bice dobra konkurencija, PUPS Zvezda, monstriozni Mornar, cro-slo projekat, uvek zajebana Buducnost, a tu smo negde i mi, gde tacno Bog sveti zna

Link to comment
Šta to radi Mornar, nisam ispratio?
Vratili Nidama, Reli Rosa, doveli Bjelicu, Markotu, produžili Lukija, navodno jure Pulena i KC-ja...to je od onoga što se pisalo do danas.

Zanimljivo je da svi manje ili više rade nešto na tržištu, samo se Cedevita Olimpija nije oglasila ni jednom.. Malo nerealno zvuči najava velikog projekta, a da još uvek ni jednog igrača nisu doveli.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment

mislim da nisu ni mogli da dovedu, oni jos zvanicno ne postoje kao 1 zajednicki klub dok skupstine to ne potvrde (a danas oba kluba imaju skupstine), pa ce tek onda poceti da dovode igrace, a sigurno su neka pojacanja vec dogovorili.

Edited by Nikodije
Link to comment
2 hours ago, Segundo said:

Vratili Nidama, Reli Rosa, doveli Bjelicu, Markotu, produžili Lukija, navodno jure Pulena i KC-ja...to je od onoga što se pisalo do danas.

Zanimljivo je da svi manje ili više rade nešto na tržištu, samo se Cedevita Olimpija nije oglasila ni jednom.. Malo nerealno zvuči najava velikog projekta, a da još uvek ni jednog igrača nisu doveli.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 

Pa eto ni Partizan ne radi ništa na dovodjenju igrača, niti ima čak ni naznake da će bilo šta raditi.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...