Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

Lendejl na prvoj utakmici za Mivoki protiv Filadelfije u letnjoj ligi 25 koševa i 10 skokova, najviše u svojoj ekipi.

Izgleda da će Žalgiris ostati bez centra, a Partizan dobiti veće obeštećenje.

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

recimo ovog mladog francuza

 

Nemanja Gordić prvo je pojačanje Partizana u letnjem prelaznom roku, a uprava crno-belih radi na narednim transferima.

Nakon odlaska Džoka Lendejla goruće je pitanje prvog centra. Kako saznaje FOS, Partizan je u pregovorima sa doskorašnjim „teškašem“ Barselone Kevinom Serafanom. Navodi se kako su pregovori u završnoj faz

Serafan ima 29 godina, a poreklom je iz Francuske Gvajane. Visok je 208 centimetara, a težak 126 kilograma. Tokom karijere igrao je za Šole, Vašington Vizardse, sadašnju Baskoniju i Njujork Nikse.

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

recimo ovog mladog francuza

 

Nemanja Gordić prvo je pojačanje Partizana u letnjem prelaznom roku, a uprava crno-belih radi na narednim transferima.

Nakon odlaska Džoka Lendejla goruće je pitanje prvog centra. Kako saznaje FOS, Partizan je u pregovorima sa doskorašnjim „teškašem“ Barselone Kevinom Serafanom. Navodi se kako su pregovori u završnoj faz

Serafan ima 29 godina, a poreklom je iz Francuske Gvajane. Visok je 208 centimetara, a težak 126 kilograma. Tokom karijere igrao je za Šole, Vašington Vizardse, sadašnju Baskoniju i Njujork Nikse.

 

Drugi put pažljivije pročitaj vest. 

Link to comment

Opet pa postoji priča o centru Džastinu Hamiltonu... naš Grobar, pola Hrvat, školu učio na Pantovčaku, trenutno Pekinška patka.

Svojevremeno igrao zajedno sa Lučićem i Dubljevićem u Valensiji one godine kada su razbijali po Španiji i Evrokupu dok ih nije dovatio Dule sa Limožom.

Link to comment
23 hours ago, Goranz said:

Red bi bio da dovedu i Birčevića pa da Trinkijeri vidi kako se zicer rešava kroz fade away.

:laugh:

 

sa druge strane celava picka smatra da je uz bjelicu i macvana u pitanju nabolja cetvorka koju srbija trenutno ima :fantom:

Link to comment

Stavili su ga ispred kompa, povezali sa damama željnim kvalitetne priče i skinuli mu gaće... i prošao je najbitniji test za SP. 

Link to comment

Na košarci je opet iznimno šugava atmosfera. 

 

Ne znam šta da radim sa KKP. Prošle godine me navuklo da podržim Trinkija, Novicu, Zagora i ostale. Žao mi da ih iskuliram kad ih baš dosta volim. I sad još i Gordu doveli. S druge strane, Ostoja i njegov entourage i raspali Todorić i Lončar sa SNS mitinga su mi mnogo veliki problem i saučesnici u ovom simuliranju stvarnosti. Zgade mi život. Sad je već 100% jasno da je trebalo pošteno da proglasimo bankrot i da odemo u beton ligu 2014, najkasnije 2015, a ne da fukaramo ovako. 

Ne mogu da dajem legitimitet Čovićevim gadostima i da još i na ovom frontu slušam kako se ljudi prodaju. To je sada kao kad Biki kaže da je Brnaba jedna fina i obrazovana žena isto kao što je Čović sjajni sportski menadžer. Racionalizacije i normalizacije na sve strane.

Link to comment
37 minutes ago, MayDay said:

Na košarci je opet iznimno šugava atmosfera. 

 

Ne znam šta da radim sa KKP. Prošle godine me navuklo da podržim Trinkija, Novicu, Zagora i ostale. Žao mi da ih iskuliram kad ih baš dosta volim. I sad još i Gordu doveli. S druge strane, Ostoja i njegov entourage i raspali Todorić i Lončar sa SNS mitinga su mi mnogo veliki problem i saučesnici u ovom simuliranju stvarnosti. Zgade mi život. Sad je već 100% jasno da je trebalo pošteno da proglasimo bankrot i da odemo u beton ligu 2014, najkasnije 2015, a ne da fukaramo ovako. 

Ne mogu da dajem legitimitet Čovićevim gadostima i da još i na ovom frontu slušam kako se ljudi prodaju. To je sada kao kad Biki kaže da je Brnaba jedna fina i obrazovana žena isto kao što je Čović sjajni sportski menadžer. Racionalizacije i normalizacije na sve strane.

+1000

al ne bi dali da proglasimo bankrot. (ma odmah sam video dokle ide bolestina kad je Dujan morao po svaku cenu da ide iz kluba kao kakav zlocinac)

isto se i ja ovako osecam.

i cak sam doziveo olaksanje kad nam nisu dali wild card za evroligu. 

i kupe me sad sa gordom koga bas volim puno i trinkijerijem..

 

 

 

Link to comment
37 minutes ago, MayDay said:

Na košarci je opet iznimno šugava atmosfera. 

 

Ne znam šta da radim sa KKP. Prošle godine me navuklo da podržim Trinkija, Novicu, Zagora i ostale. Žao mi da ih iskuliram kad ih baš dosta volim. I sad još i Gordu doveli. S druge strane, Ostoja i njegov entourage i raspali Todorić i Lončar sa SNS mitinga su mi mnogo veliki problem i saučesnici u ovom simuliranju stvarnosti. Zgade mi život. Sad je već 100% jasno da je trebalo pošteno da proglasimo bankrot i da odemo u beton ligu 2014, najkasnije 2015, a ne da fukaramo ovako. 

Ne mogu da dajem legitimitet Čovićevim gadostima i da još i na ovom frontu slušam kako se ljudi prodaju. To je sada kao kad Biki kaže da je Brnaba jedna fina i obrazovana žena isto kao što je Čović sjajni sportski menadžer. Racionalizacije i normalizacije na sve strane.

 

Ne bi nam nikad dozvolili da proglasimo bankrot. Da nije bilo Pekovića našao bi se neki drugi Peković koji će da odradi prelazni period, neko ime koje će da izgura razne Magdevske u timu. Onda ulazi mid level snsovac sa nešto para, jbg potrebno je naći igračku i za tako nekoga. da se lapi malo i sa strane što da ne. A jasno je odavno i pisali smo o tome, da je nama namenjena uloga poor man's Atletika iz Madrida, da kraljevskom klubu glumimo rivala i sparing partnera u gradu. Treba dobro zapamtiti onu slučajnu titulu u fudbalu sa ćelavim, to je poslednje što ćemo se radovati na domaćoj sceni dok god je psiho na vlasti. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...