Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

6 minutes ago, adasevic said:

Jaki ste vi pankeri kad morate da budete pinovani...

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 

 

A ko je bio više pinovan nego pankeri?

 

k4Q7kO3.jpg

Link to comment

dal je informacija o plati trenera toliko bitna da treba da zauzima pola topika. zabole me stojko kolika je plata.

i inace je sve teze citati vesti o sportu jer se 95% informacija svodi na to kolko neko kosta, kolika mu je plata, za koliko je neko nekoga prodao ili kupio, koliki je budzet i slicno.

 

 

Link to comment
4 hours ago, bradilko said:

poselo 202 je na zvezdinom u nedelju :fantom:

Nekad je i Peca Panker navijao za Zvezdu

 

A onda se Poselo vratilo na Mali Kalemegdan

Link to comment
11 minutes ago, Ted said:

dal je informacija o plati trenera toliko bitna da treba da zauzima pola topika. zabole me stojko kolika je plata.

i inace je sve teze citati vesti o sportu jer se 95% informacija svodi na to kolko neko kosta, kolika mu je plata, za koliko je neko nekoga prodao ili kupio, koliki je budzet i slicno.

 

 

 

Upravo tako. Daj neki info o prvom koncertu na kojem si bio, gde si sve proboden i koliko si krvario za pank u Srbiji...

Link to comment

mihailo andric? vujosevic djak, internacionalac sa evroligaskim iskustvom,ex seniorski reprezentativac, visestruki osvajac medalja sa svim mladjim reprezentativnim selekcijama?

siroko boga mi

taj ne moze da kosta ispod nekoliko stotina hiljada godisnje

Link to comment

Slanje Trifunovića na pozajmicu ima smisla ako imamo koncepttm i tim za sledeću sezonu i ako će krenuti da dovode pojačanja. Ovako nešto baš i nema smisla.

Link to comment

Trifunovic mora mnogo da popravi odbranu da bi u ovom trenutku igrao u ozbiljnijem timu od Mege, samo je pitanje da li je Mega pravo mesto da to i uradi. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...