Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

dok se ne vrati maki malo o dujanovom treningu


 

"Imao sam zadatak da pogledam film. Knjigu sam pročitao, potom i jedan film, a onda mi je dao i drugi da pogledam, Lovac na jelene. To je film gde je na kraju ona scena gde snajperom nišani jelena i na kraju treba da odluči da li da puca ili ne, i skloni nišan. Pitao me je šta se dešava na kraju filma, da li lovac ubija jelena ili ne, a ja nisam imao pojma jer nisam gledao", kaže Bogdanović i dodaje: 

"Rekao sam mu "da", nakon čega me je poslao na tribine da trčim uz stepenice. Kada sam se vratio ponovo me je pitao i odgovorio sam sa "ne", na šta me je upitao: 'Je l si gledao film?'. Odgovaram mu: 'Nisam'. A on me pita: 'Pa što lažeš? Aj sada ponovo 20 stepenica'", kroz smeh je pričao srpski košarkaš i dodao kako je mnogo naučio od Vujoševića, što stalno i ističe


 

mogao je tad na treningu da ga pridavi, da ostane u kući

Link to comment
17 minutes ago, Filozof manijak said:

Jel se on vratio iz povrede?

Jeste.

Odigrao je cijelu sezonu, davao 15 u prosjeku. Tamo je igrao sa Kevinom Dzonsom valjda.

Može Maki, mada će poprilično duvati u odbrani.

Link to comment



Flešbek na leto 1991: trčao svaki dan u Hajd Parku i redovno se mimoilazio sa debitantom Želimirom i rosterom bez reprezentativaca, Koprivica, Nakić, Dragutinović, Stragi, Rebrača, itd.

Ukratko, istorija se ponavlja, spremamo se za jebanje matere Evropi

Sent from fav toy

Link to comment

Fake news

 

penzionisao se

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Steta za "rani" kraj karijere, no verovatno je to ocekivan sled dogadjaja nakon onako teske dve povrede. 

 

Kad se podvuce crta sasvim lepu karijeru je slozio, uz ogranicene fizikalije ali i vrlo visok kosarkaski IQ i kefalo izgurao je 5 evroligaskih sezona, tri medalje sa repkom (uz jedno kapitenstvo), ima i 6 titula sampiona i buljuk nekih raznoraznih kupova. I ono jedno samaranje Stefa Karija u Novom Sadu.

 

Zauvek ce ostati urbano pitanje da li je bio svercovan igrac. Kao sto ce i zauvek ostati jedan legendarni GIF

 

DpqA55v.gif

Link to comment
19 minutes ago, goofs said:

Steta za "rani" kraj karijere, no verovatno je to ocekivan sled dogadjaja nakon onako teske dve povrede. 

 

Kad se podvuce crta sasvim lepu karijeru je slozio, uz ogranicene fizikalije ali i vrlo visok kosarkaski IQ i kefalo izgurao je 5 evroligaskih sezona, tri medalje sa repkom (uz jedno kapitenstvo), ima i 6 titula sampiona i buljuk nekih raznoraznih kupova. I ono jedno samaranje Stefa Karija u Novom Sadu.

 

Zauvek ce ostati urbano pitanje da li je bio svercovan igrac. Kao sto ce i zauvek ostati jedan legendarni GIF

 

DpqA55v.gif

samo da je taj gif, dovoljno je :D

jedan od lepsih sportskih momenata poslednju deceniju, dve

a nekako samo sa macvanom u glavnoj ulozi, ovaj gif i ceo dogadjaj je dobio punu dimenziju :D

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...