Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

drago mi za trifu

 

ovakve utakmice su odlične za boostovanje samopouzdanja kod mladih igrača

 

za to je dulo bi velemajstor, nadam se da je i trinky slične filosofije

Link to comment
23 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Ovo nije moj Partizan. Dosadna zrela partija, bez padova u igri, nijedan igrac sa negativnim indeksom, pa na sta to lici..

zabarski masni programer ne zna ni da nas zabavi kako treba.

hoce da nas uspava kako bi lakse pravio  svoje kombinacije i razjebao klub.

 

bez zajebancije, dramaticno smo unaprijedili igru.

rekao bih da trenutno igramo najbolji basket u ec.

 

Link to comment

Pricali smo na pocetku da nema mesta kuknjavi zbog silnih gostovanja, jer cemo imati onda duzi period treniranja kod kuce i rezultati rada se vide. Trinki je istakao nesebicnost, uz standardno dobru odbranu. Zaista je jako vazno da su svi igraci usvojili njegovu filozofiju, karakter svih stranaca je pogodjen. Mi cemo sada igrati sa svih 12 igraca, minutaza moze fino da se dozira, i da guramo na 2 koloseka do kraja..

Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Ovo nije moj Partizan. Dosadna zrela partija, bez padova u igri, nijedan igrac sa negativnim indeksom, pa na sta to lici..

 

+1

 

51 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Pricali smo na pocetku da nema mesta kuknjavi zbog silnih gostovanja, jer cemo imati onda duzi period treniranja kod kuce i rezultati rada se vide. Trinki je istakao nesebicnost, uz standardno dobru odbranu. Zaista je jako vazno da su svi igraci usvojili njegovu filozofiju, karakter svih stranaca je pogodjen. Mi cemo sada igrati sa svih 12 igraca, minutaza moze fino da se dozira, i da guramo na 2 koloseka do kraja..

 

I sve je lepo raspoređeno i posle ne znam koliko, nemamo više nekoga na klupi zbog koga se hvatamo u glavu kad uđe u igru (Birča se ne računa). 

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

Sada pustiti Trifu, Birču, Pejnersa i Novicu na pantere, svakako su ovi u osetnom padu forme od kako su uvideli da mogu biti u 4. 

 

Pride nemaju nikakav motiv kada igraju protiv nas, tako da bi mogao i Trinkijeri da odigra barem poluvreme.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...