Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

To što se Čovkins nije pokazao u Drami ne mora necessarily da bude pokazatelj bilo čega. Uvek je na ovim prostorima bilo igrača domaćica koji jednostavno nisu hteli preko grane, ili se nisu snašli tamo, a lepo im išlo u domaćim klubovima, i cepali fino Evroligu. Recimo Božić, Kecman, Lazić mi prvi padaju napamet, a od trenera naravno Dulo. Ne kažem da nema nepotizma u slučaju Čovkins, samo, eto, možda ne treba praviti preveliku Dramu oko njegovih (ne)uspeha van majčice.

 

Probao je on i u Vojvodini ali ga je uhvatila nostalgija za dalekim Zeleznikom.:D

Link to comment
sto se tice prasenceta, najgori igrac u zvezdi ikad, nismo mi osvojili abu zbog njega, nego smo je osvojili uprkos njemu:fantom:
Pogodilo me je kako si sa tako malo reci rekao sve.
'Nismo mi osvojili ABA zbog njega, nego smo je osvojili uprkos njemu'...

Послато са GT-I9515 помоћу Тапатока

Link to comment

Delim hareprovo misljenje po pitanju filipa.Sve bi nekako i podneo ali mali nizak i svi ga pretrce.Leb te jebo pa Boban Marjanovic je brzi od njega.

 

 

Aj na stranu igracki kvaliteti koji su nikakvi,da vam kazem da je privatno Filip bas dobar kao covek.

 

Sad vam je lakse jel da

:D

Link to comment

imao je svoju rolu u par vaznih tekmi, al ni blizu ocekivanog, u svakom slucaju dobar potez, nije da ima boljih domacih alternativa..

ne znam sto ne produzuju fajea, za proslu godinu isplatio se 5 pita vise nego sto je bio placen, a s obzirom da ristic najverovantije ne ostaje, naci jos neku 4/5 uz kuza jelte, i to bi bilo to sto se tice unutrasnje linije..

 

faye, blokisa

4/5

kuz, ojo

:fantom:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...