Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

nego sve čekam kaće poručnik da prenese vest da je klop zagrizao za ovog firpa.... #rezervni#bek #50milki

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
29 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

jel skapirao neko zašto se pep ne bije za ligta, bije za maguirea?

 

slična im je cena koliko vidim, jedino što je mali izgleda bezobrazan glede plate i što nije home-grown

Najbolji klub, najbolji menadzer, olicenje dobrote, stednje i inicijatori vracanja fudbala u cisto fudbalski zasluzene okvire. Daj jos nesto :sleep:

 

Kad bude sl dolazak Isusov, spustice se na etihad, Pepu u krilo, svirace betovenova 9-ta..

Link to comment

došao je već isus u siti, pep mu reko da kun i dalje ima prednost :fantom:

 

kipo da unapred ne znam koliko ne mogu da vas pogode ovi sporcki uspesi sitija jer nije pravi klub, ponekad bih zaista pomislio da patite vrlo. :happy:

Link to comment
2 hours ago, Pokojni Ruxin said:

nego sve čekam kaće poručnik da prenese vest da je klop zagrizao za ovog firpa.... #rezervni#bek #50milki

’Ош у коју литру још да је то са Кулибалијем патка? Или за тог момка из Бетиса?

Link to comment

brate moj forumski život je postao 300% dosadniji zato što nisam mislio da postoje ljudi koji će ozbiljno da shvate - ma dobićeš bure samo neka klop bude drugi u novembru, ili kako god da je to glasilo. ne bih se smeo kladiti ni da će trava na etihadu da bude zelena sledeće godine, šta god da je nagrada nije vredno rizika.

 

ali mogu da dam svoje cenjeno mišljenje da za kulibalija 99% jeste patka, ali i da će klop pući svakako vrlo ozbiljne pare za beka i ofanzivca koji neće biti prvotimci do kraja prelaznog roka.

Link to comment
2 hours ago, Pokojni Ruxin said:

došao je već isus u siti, pep mu reko da kun i dalje ima prednost :fantom:

 

kipo da unapred ne znam koliko ne mogu da vas pogode ovi sporcki uspesi sitija jer nije pravi klub, ponekad bih zaista pomislio da patite vrlo. :happy:

Klanjate se laznim bogovima :sleep: 

 

Patim ja zaista sto jedan takav klub biljezi sportske uspjehe, na ostrvu :sleep:  

 

Klop ce da se sjuri na De Lihta 1/1

Link to comment
13 minutes ago, kipo said:

 

Klop ce da se sjuri na De Lihta 1/1

Ne verujem u bombastična pojačanja u ovom roku, a DeLiht je najveća bomba. 

Link to comment

Apsurdno je kakva se prašina i drama digla oko De Ligta, niti on toliko vredi, niti se može pouzdati u potencijal, pogotovo ne nekog ko ima samo 19 i problem sa bržim igračima.

 

Ozbiljno mislim da će onaj ko dovede Maguirea napraviti bolji posao, barem na kraće staze.

Link to comment
4 minutes ago, čekmeže said:

Ne verujem u bombastična pojačanja u ovom roku, a DeLiht je najveća bomba. 

Nikad ne reci nikad. Kontam da s njim i jednim pravim Kutinjom resava titulu

 

1 minute ago, Jeremija said:

Apsurdno je kakva se prašina i drama digla oko De Ligta, niti on toliko vredi, niti se može pouzdati u potencijal, pogotovo ne nekog ko ima samo 19 i problem sa bržim igračima.

 

Ozbiljno mislim da će onaj ko dovede Maguirea napraviti bolji posao, barem na kraće staze.

Megvajer jest sigurica, ali nit vrijedi te pare niti ima prostora za napredak, niti ga se moze kasnije prodati za vece pare. De Liht s druge strane..

Link to comment
Spoiler

 

Ma cim mafija iz Napulja kupuje overrated Manolasa,Kulibali ide,cenim kod Ruxina.Kompani otiso,Stones rupa,Laporte i Otamendi malo manje,mora neko to da zategne.

Edited by Bogotac
Link to comment

laporte je drugi najbolji stoper u ligi. stones je bekenbauer 2 meseca, pa 2 meseca...nije. :sleep: 

otamendi je slobodan da ide ako hoće, na njega se jedva računa. ako ode verovatno će ga menjati eric garcia iz čuvene sitijeve škole, sumnjam da bi se i dovodila zamena.

 

tako da naravno da će siti da pukne pare na ozbiljnog štopera pošto se sa 2 ne može igrati. mislim liverpulu je hrvatski stones izbor broj 4. ali da se razumemo, pričamo i dalje o odbrani koja je primila samo 2 gola manje od najbolje odbrane svih vremena koja je pride još igrala štekarski fudbal preko pola sezone.  :fantom:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...