Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

34 minutes ago, Weenie Pooh said:

Naosvajao bi se sa Spursima. Pošalje Kejna plus dva džaka krompira u Inter u zamenu za Lukakaru, reaktivira Rikarda Karvalja...

 

Ma uspio bi on bar FA Kup da uzme, iz odbrane bi nabio nogom onog retardiranog Sancheza i rutinski odveo Tott do Top 4.

Link to comment

ne sprdaj se arle...nisu mu ni sve pare ovog sveta junajteda bile dovoljno da stvori ekipu koja će rutinski makar u taj top 4, a stvoriće je pod levijem

 

živ čovek pa umro, pomirite se

Link to comment

spursima treba neko za rekonstrukciju, da gradi dugoročno i prikazuje pristojan fudbal u međuvremenu...koji će im đavo short-term šibicar, da im donese fa kup od 300 miliona i dovodi visoke igrače od 32+ za 50 miliona?

.

eddie howe, ten hag, bilo koji random švaba iz prve 2 lige, kiza milinković...samo ne murinjo.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
12 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

spursima treba neko za rekonstrukciju, da gradi dugoročno i prikazuje pristojan fudbal u međuvremenu...koji će im đavo short-term šibicar, da im donese fa kup od 300 miliona i dovodi visoke igrače od 32+ za 50 miliona?

.

eddie howe, ten hag, bilo koji random švaba iz prve 2 lige, kiza milinković...samo ne murinjo.

 

Ten Hag bi im legao k'o budali šamar. Ionako imaju pola Ajaxa u rosteru.

 

Mou bi kratkoročno uzeo nešto. Što se Howea tiče, on meni ima neku Moyes-aromu i nešto kontam da bi on mogao negdje epski fejlovati. Everton se ubio za njega kad giljotiniraju Silvu.

Link to comment

znam da smo to odavno već nekako smetnuli sa uma, ali howe je jebeni čudotvorac. od treće lige do stabilnog prvoligaša koji igra vrlo pristojan fudbal evo već petu sezonu. prićamo o ekipi koja nikada nije igrala najviši rang ranije. prićamo o ekipi koja i dalje ima stadion od 11k. a čovek ima tek koliko, 40 godina?

 

ne znam kako bi se snašao u većem klubu ali je definitivno odavno zaslužio i ja bih to voleo videti.

Link to comment


 

27 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

howe je jebeni čudotvorac.
prvoligaš igra vrlo pristojan fudbal evo već petu sezonu
stadion od 11k
čovek ima tek koliko, 40 godina?
ne znam kako bi se snašao u većem klubu ali je definitivno odavno zaslužio i ja bih to voleo videti.

 

David_Moyes.jpg

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

izgleda stvarno mourinho od sutra. a mislio sam da je levy mudriji čovek 

 

biće zabavno. spursima je dopušteno da igraju krš fudbal, pokojniku je uvek prijala pozicija underdoga...navijaću da me demantuje. ali sumnjam, veći sam ja stručnjak :sleep:

Link to comment
4 hours ago, Pokojni Ruxin said:

spursima treba neko za rekonstrukciju, da gradi dugoročno i prikazuje pristojan fudbal u međuvremenu...

To je Pok. Ko god da dodje, uz neku gazdinu stednju nece ponoviti njegove rezultate.

 

 

Link to comment

Kakvo samoubistvo Totea. Ako sam dobro pročitao pod Poketinjom su zauzeli peto-treće-drugo-treće mesto u najjačoj ligi, stigli do finala LŠ preko Sitija. Sve su to rezultati iznad standarda kluba. Sve to sa minimalnim ulaganjima i jedno vreme na tuđem stadionu. Daju mu prošle godine nov ugovor i otpuste ga zato što je šta, tri boda iza petog na tabeli posle 12 kola? Naravno da će na kraju imati bolji plasman nego sada ali to bi bilo i sa i bez Poketinja.

Link to comment

+1 A sve sto igraci se nesto sporeckali. Bas nevjerovatan stav kluba, ako nema nesto sto ne znamo. Zmurinjo ce biti zanimljiv par mjeseci, zatim slijedi ponor. Uz sav trud da ovaj put zadrzi svlacionicu.

Link to comment
23 minutes ago, čekmeže said:

Kakvo samoubistvo Totea. Ako sam dobro pročitao pod Poketinjom su zauzeli peto-treće-drugo-treće mesto u najjačoj ligi, stigli do finala LŠ preko Sitija. Sve su to rezultati iznad standarda kluba. Sve to sa minimalnim ulaganjima i jedno vreme na tuđem stadionu. Daju mu prošle godine nov ugovor i otpuste ga zato što je šta, tri boda iza petog na tabeli posle 12 kola? Naravno da će na kraju imati bolji plasman nego sada ali to bi bilo i sa i bez Poketinja.

 

Tottenham ne igra loše poslije 12 kola, Tottenham igra loše od februara. 9 mjeseci u kojima je finale Lige prvaka bilo papering over the cracks (imali su 20 poraza u svim takmičenjima prošle sezone, 13 u ligi) i unutar kojih je Tottenham od tima koji je bio u realnoj utrci za titulu (imali su 60 bodova, koji bod manje od Liverpoola i Cityja) došao do toga da im samo Arsenalova samoubilačka misija donese 4.mjesto sa 71 bodovom. Ove sezone imaju 3 pobjede u 12 utakmica (svaka četvrta utakmica). Ako uzmemo uzorak od 50 utakmica (prošla cijela sezona + trećina ove), retardirani Emeryjev Arsenal bljutavog okusa i mirisa ima više bodova od Pochettinovog prelepog™. To je za momentalni otkaz. To što su tri boda od petoplasiranog je posljedica toga što samo četiri tima imaju iznad 50% osvojenih bodova. Koliko im bodova bježe Leicester i Chelsea?

 

Da ne pričam sad o tome da je pola tima nezadovoljno, nemotivisano i bezidejno. Kane, prva linija presinga u najboljim danima, je izrauban u zadnjih par godina do nivoa da je Tottenham bolji tim kad na njegovom mjestu igra Son (nemojmo spominjati sad trpanja Zvezdi, Kosova i drugih Crnih Gora kao dokaz za suprotno).

 

Može se postaviti i pitanje kako je Poch trošio ono para što je potrošio. Aurier i Sanchez uz Rosea i Mustafija komotno ulaze u najgluplju zadnju četvorku u ligi.

 

I, ono što iz nekog razloga svi preskaču, zaobilaze i svjesno ignorišu: Tottenham je potpuno drugi tim (u negativnom smislu) otkako je Dembele otišao. Nakon njegovog odlaska, pali su i Dier i Wanyama. Ndombele se još navikava na ligu, mislim da je to igrač koji može da riješi Tottenhamove probleme, ali njima treba hitna reakcija na terenu dok Top 4 nije skroz van domašaja.

 

16 minutes ago, kipo said:

+1 A sve sto igraci se nesto sporeckali. Bas nevjerovatan stav kluba, ako nema nesto sto ne znamo. Zmurinjo ce biti zanimljiv par mjeseci, zatim slijedi ponor. Uz sav trud da ovaj put zadrzi svlacionicu.

 

Mourinho će neke stvari okrenuti nabolje. On zna kako se osvajaju trofeji, a Poch se bezrazložno nadmeno držao spram FA Kupa i Liga-kupa + je indirektno prozivao Levyja zadnjih mjeseci za transfer-politiku. Osvoji neku kantu da ugradiš pobjednički mentalitet u igrače, a poslije će stvari same po sebi ići. Pa i Fergusonovu karijeru je spasio FA Kup 1990.godine.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...