Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

3 minutes ago, John Coltrane said:

Na netu bacena buva da je Totte kontaktirao Murinja.

 

Već duže vremena se o tome priča. To bi bilo...interesantno. Osvajanje Liga-kupa dogodine bi bilo neupitno.

Link to comment

a jes...čak ni junajted nije imao toliko para da murinjov tkz fudbal učini konkurentnim u eri poznog pepizma, tako da spursi definitivno imaju logike

Link to comment
Quote

Amazon Prime will be the place for football fans to watch their side in action on Boxing Day this year, with the broadcaster set to show every single game live.

It was confirmed in June 2018 that Amazon had broken Sky and BT’s stranglehold on Premier League football by striking a ground breaking deal to live stream exclusive coverage of 20 matches a season online.

 

Link to comment
On 16.10.2019. at 20:53, Pokojni Ruxin said:

a jes...čak ni junajted nije imao toliko para da murinjov tkz fudbal učini konkurentnim u eri poznog pepizma, tako da spursi definitivno imaju logike

 

Ali je portugalski Pulis za razliku od argentinskog Allardycea osvojio i poneki trofej na koje je alav bio i španski Hughes.

Edited by ArleKino
Link to comment

poneki jedan rezervni kup, ili idemo full murinjo pa mu brojimo i onaj komjuniti šild? 

nešto mi levi ne liči na tipa kojem je 300 milki za karabao dobra investicija :sleep:

Link to comment
5 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

ili idemo full murinjo pa mu brojimo i onaj komjuniti šild?

 

Obožavam kad Roj Kin uništava Murinja apropo tog događaja

 

Link to comment
34 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

poneki jedan rezervni kup, ili idemo full murinjo pa mu brojimo i onaj komjuniti šild? 

nešto mi levi ne liči na tipa kojem je 300 milki za karabao dobra investicija :sleep:

 

I Evropsku ligu.

 

Kao što znamo, i Citeh računa Community Shield. Fourmidables bi bili...Threemidables bez toga.

Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

 

Jesi pratio sta prica za Olea?

 

Ponešto sam zakačio, ništa što bi mi se urezalo u sećanje. Ako se ne varam, nije previše oštar prema njemu?

 

Mislim na Roja, naravno :D

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ponešto sam zakačio, ništa što bi mi se urezalo u sećanje. Ako se ne varam, nije previše oštar prema njemu?

 

Mislim na Roja, naravno :D

 

Upravo, Oleu se sve prasta, Murinjo mu je otprilike prvi na listi za odstrel.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...