Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Pametan čovek, i ja bih istegao mišić na treningu da sam na njegovom mestu. Bolje tako nego da čak i engleski mediji shvate da je problem u njemu bar koliko u Otamendiju.

 

MOTD je za vikend očajnički spinovao stats da bi sugerisao da je rupa baš Argentinac, nipošto podanik kraljice babe, ali neće moći tako u nedogled.

Link to comment

:isuse:

 

 

očito je ova sezona težak baksuz, ali čija je briljantna ideja bila da uđemo u sezonu bez ikakve zamene za kompanija?

pet kola kasnije od štopera imamo: 1) otamendi

 

nema veze, ova sezona za reset, punjenje baterije, uzimanje te smaračke lš pa da vraćamo titulu kući iz londona dogodine.

 

Link to comment
4 minutes ago, Weenie Pooh said:

Pametan čovek, i ja bih istegao mišić na treningu da sam na njegovom mestu. Bolje tako nego da čak i engleski mediji shvate da je problem u njemu bar koliko u Otamendiju.

 

MOTD je za vikend očajnički spinovao stats da bi sugerisao da je rupa baš Argentinac, nipošto podanik kraljice babe, ali neće moći tako u nedogled.

 

razvijam teoriju po kojoj su engleski igrači najpotcenjeniji u svijet jer ih doma ponekad malo precene pa moramo da užasno overkorektujemo jer jebeš engleze :sleep:

Link to comment
Just now, Pokojni Ruxin said:

razvijam teoriju po kojoj su engleski igrači najpotcenjeniji u svijet jer ih doma ponekad malo precene pa moramo da užasno overkorektujemo jer jebeš engleze :sleep:

 

Ma ja se sa Stonsarom samo sprdam od kako ga je Firmino brutalno faulirao remplovao i lobovao Edersona, nemam neko mišljenje koliko je over-under rated.

 

Ali protiv Norwicha je bilo smešno koliko krive Otamendija za svako proklizavanje Stonsa i saplitanje o sopstvenu nogu istog.

 

Posle su izvukli neku statistiku o broju tackles & clearances per minute prošle sezone koja ide 1) Otamendi, 2) Kompany, 3) Laporte, 4) Stones, što ih nije sprečilo da kažu "Evo vidite, spali su na Argetinca i sad jebiga, loš mu je procenat dodavanja."

 

 

Link to comment

stani, hoćeš da kažeš da mi kao društvo još uvek nismo dovoljno evoluirali da prestanemo da koristimo statse kad pričamo o defanzivcima jer je očigledno jebeno retardirano?

 

 

 

 

p.s. ne spominji mi to remplovanje laktom po sred leđa, taman sam zaboravio :isuse:

Link to comment
7 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

stani, hoćeš da kažeš da mi kao društvo još uvek nismo dovoljno evoluirali da prestanemo da koristimo statse kad pričamo o defanzivcima jer je očigledno jebeno retardirano?

 

Hoću da kažem da, ako već koristiš statistiku da dokažeš nešto o nečemu, bilo bi poželjno da ta statistika ne tvrdi potpuno suprotno.

 

Spoiler

CheapSorrowfulCrustacean-max-1mb.gif

 

Link to comment
6 hours ago, Pokojni Ruxin said:

:isuse:

pet kola kasnije od štopera imamo: 1) otamendi

 

On d brajt sajd, kako reče Ferguson prije one jebačke pobjede kod Wolfsburga, jednog čovjeka je lako organizovati.

Link to comment
19 hours ago, Pokojni Ruxin said:

nema veze, ova sezona za reset, punjenje baterije, uzimanje te smaračke lš pa da vraćamo titulu kući iz londona dogodine.

 

 

Pa ne znam baš...jest West Ham bolji nego prethodne sezone, al nije baš toliko bolji.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...