Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Ali kakvo je simuliranje utripovao, FFS? :D Iako su ga dva puta sapleli, čovek je ustao iste milisekunde da nastavi akciju.

 

VAR je, kao što sam rekao prošle nedelje, osakaćen debilitetom engleskih sudija. Vojvodo-serdaru kolegijalnost sprečava ih da isprave čak i najblatantnije greške.

 

Nuke the FA from orbit, it's the only way to be sure.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

nisu ga sapleli, sam je zapeo nogom za vazduh, pre nego što je došao do Cahila

 

a jel im to poništio gol, zato što je prekino akciju zbog simuliranja?

Link to comment

var je car, menjam mišljenje 

 

sa ovakvim odlukama svake nedelje i lampardom i oletom na klupama top 7 timova ovo je najsmešnija televizija još otkad se završio parks & rec...još, još! :jerry:

Link to comment
2 minutes ago, levi said:

nisu ga sapleli, sam je zapeo nogom za vazduh, pre nego što je došao do Cahila

 

a jel im to poništio gol, zato što je prekino akciju zbog simuliranja?

 

Zapeo je nogom o Zahinu nogu, to je faul kao vrata. Grealish se oteturao još malo napred, onda pao preko Kejhila i odmah ustao - nije tražio penal, niti slobodnjak, ništa.

 

Lansbury je dao gol delić sekunde kasnije, ali Friend debil poništio.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ja ne mogu da razumem da neko tamo misli da su ovakvi standardi za diving održivi.

 

Kad god igrač završi na travi iz bilo kog razloga, bolje bi mu bilo da ima polomljenu kost, inače mu sleduje žuti.

Link to comment

okej greska sudije se desava, videli smo milion puta vec ali koji kurac ne koriste var u ovom slucaju? hoce li sada fa izvuci iz pravilnika neku recenicu da opravdaju sto se nije gledao snimak

Link to comment

Pa kao, pošto je Friend duvao i prekinuo igru, ne može VAR ništa da uradi. 

 

Da je sačekao sekund da Lansburry prekine igru golom, VAR bi se možda aktivirao da proveri da li je Grealish simulirao (mada ne mogu da zamislim da bi poništili gol čak i da jeste). 

 

Bezbroj puta se vide igrači kako padaju i traže penal ni zbog čega, a igra se pušta dalje. 

Link to comment

Aha. Sad kad se malo razmotala situacija, jasnije je. Frend je odmah dunuo ovaj dajv Grilijaša, tj. namerno zapinjanje o nogu Zahe. Ovo posle što se izdogađalo gubi na težini jer je igra već bila prekinuta. Možemo samo diskutovati da li je ovo namerno zapinjanje za žuti. Ja iskreno to ne volim, primetio sam da to rade Vardi i Son, i nemam ništa protiv da se kažnjava žutim.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...