Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

Ja se uplasih za Pankova, zamalo da covek polomi nogu kod penala jer mu leva noga upala u blato, ali covek je sutnuo isto tako odlicno

posle se i po srpski zahvalio publici ahahah

 

sto se mladih decaka tice, neka se ponovi ona od pre koliko sezona kad je Zigara zakucao glavom pa da se ponovo radujemo LS

 

gledam onu listu, sledece sezone nam se skida ona sezona kad smo izbaceni dok mnogi klubovi ispred nas ce gubiti bas dobru zalihu a kad na to dodamo i sledecu nasu jos jadniju sezonu postoji bas dobra mogucnost da ako ove i sledece sezone budemo nista vise do ok da se dokopamo medju prvih 30-40 klubova

hvala Miloju i igracima

 

je li ko pogledao Terzinu facu nakon odbranjenog poslednjeg penala, ima neki snimak iz loze ahahahaahah Terza namirisao krv

 

a sinoc sam se posebno smejao izjavi Pantica da doktor treba na prolasku da zahvali njemu i i njegovim analizama jer na put nije vodjen baksuz Nedic kao sto je to bilo za Helsinki ahahahah show

ali da sve ne prodje kako treba pobrinuo se Djuka bizon koji je bio na stadionu, ono je blam za pogledati uh

Link to comment
58 minutes ago, darkonet said:

Ja se uplasih za Pankova, zamalo da covek polomi nogu kod penala jer mu leva noga upala u blato, ali covek je sutnuo isto tako odlicno

posle se i po srpski zahvalio publici ahahah

 

 

Istini za volju, publici se "zahvalio" posle izvodjenja prvog penala, noga mu je propala kod drugog.

 

Gledam sinoc snimak radovanja posle utakmice i neka tuga me uhvatila. Bolji klub od nas bi znao i hteo da iskoristi ove ponavljajuce momente kamaraderije, zajednistva i motivacionog boost-a koje je Milojevic natrpao u klupski portfolio do vrha za ciglo tri godine. Dva puta klub kurcem nije mrdnuo da gradi na tom predlosku, strepnja mi je veca od nade da ce to uraditi nakon sto je dobio i trecu sansu. Toliko se dobrih stvari izdesavalo u poslednje tri godine, zaista bi bilo krajnje vreme da se makar malo izdignemo iz ove nase mizerne svakodnevice.

 

Za pocetak, stav kluba mora biti da Borjan, Degenek i Marin ostaju do kraja karijere u klubu. Tacka. Nevazno kakve ponude dobijamo, koliko nam se nudi, prodajemo sve sto moze da se proda ali njih trojicu ne prodajemo.

Link to comment
1 minute ago, harper said:

Za pocetak, stav kluba mora biti da Borjan, Degenek i Marin ostaju do kraja karijere u klubu. Tacka. Nevazno kakve ponude dobijamo, koliko nam se nudi, prodajemo sve sto moze da se proda ali njih trojicu ne prodajemo.

 

+milion

bukvalno nema tih para... 

Link to comment

Управа Црвене звезде ангажовала је ново појачање на позицији крила. Ради се о Матеу Гарсији који је прошле сезоне наступао у дресу Aриса на позајмици из Лас Палмаса.

 

 

 

 

Link to comment

u odnosu na Kopenhagen može jedna izmena? ili ide novi spisak, a jedna izmena do dan pre utakmice

 

tj da li mogu da prijave i Tomanea i ovog, ili samo jednog

Link to comment

Verovatno znaci da Ben ide. Meni ne ulazi u glavu da oni neće da slede model Batea ili Ludogoreca. Držiš godinama istu grupu igrača, pridodajes po 2-3 fudbalera na mestima gde ti ode neko za koga se ne odbija ponuda, a gro ekipe ti je uigrana mašinerija. Kad dodaš trenera i njegov sistem na sve to imaš vrlo verovatne ulaske u grupne faze, koeficijent kojim dobijaš sve lakše protivnike i novac da sve to funkcioniše. Ali ne, ti jebeno prodaš Krsticica jer mu nisi digao platu na 1m, a dovedes Jovancice, Vukanoviće i još ko zna kakve polovanjake za 2-3x 300.000. Ne žalim se toliko na lopovluk koga u ovom svinjcu od države ima koliko hoćeš, više na nemanje nikakve vizije tih lopova. Bolje da ukrade danas 100evra nego sutra 10.000.

Borjan, Degenek i Marin su igrači za koje ne možeš da dobiješ više od 2-3 miliona evra, a adekvatnu sigurnu zamenu ne možeš da dovedes ni za 6-7.

Link to comment
1 minute ago, Aleksandar88 said:

Verovatno znaci da Ben ide. Meni ne ulazi u glavu da oni neće da slede model Batea ili Ludogoreca. Držiš godinama istu grupu igrača, pridodajes po 2-3 fudbalera na mestima gde ti ode neko za koga se ne odbija ponuda, a gro ekipe ti je uigrana mašinerija. Kad dodaš trenera i njegov sistem na sve to imaš vrlo verovatne ulaske u grupne faze, koeficijent kojim dobijaš sve lakše protivnike i novac da sve to funkcioniše. Ali ne, ti jebeno prodaš Krsticica jer mu nisi digao platu na 1m, a dovedes Jovancice, Vukanoviće i još ko zna kakve polovanjake za 2-3x 300.000. Ne žalim se toliko na lopovluk koga u ovom svinjcu od države ima koliko hoćeš, više na nemanje nikakve vizije tih lopova. Bolje da ukrade danas 100evra nego sutra 10.000.

Borjan, Degenek i Marin su igrači za koje ne možeš da dobiješ više od 2-3 miliona evra, a adekvatnu sigurnu zamenu ne možeš da dovedes ni za 6-7.

 

500.000. Toliko je Krsticic trazio i to kad je video koliko placaju Causica koji ne moze vodu da mu nosi na treninzima. Cenkali su se dugo s njim, dizali mu platu mic po mic i tek kad se dogovorio s Grcima za 650.000 ponudili mu trazenih 500.000 da se operu i da svale krivicu na igraca da nije hteo da ostane.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...