Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Just now, Zlurad said:

Acu dovoljno. Dosta je ladio jajca po Madrid.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 

Nerealno je  to ovaj što samo prati se zeza. Mladen Živkovic je već realnije

Link to comment
Just now, Rumpelstiltskin said:

Uz duzno postovanje Ziletu, ipak downgrade u odnosu na Dobrivoja ... Ukoliko bude

Ne bi se slozio.

Link to comment

Moze Lazar jos polusezonu kod nas, nista mu ne bi falilo. Ako odigra prve dve,  tri u Zvezdu lose sjebo se samo tako. Ima da greje klupu dok ga ne vrate. Mislim da te Zvezdine konbinacije trenutno nisu za njega. Takodje i njegov maticni klub dovodi Valbuenu koji igra na istu poziciju. Ako ostane Lalat uz nove livade po stadionima,  ima i moze jos da napreduje kod nas.  Mislim da bi ovih sest meseci mnogo znacilo za njega,  jedino ako mu je glava na drugom mestu i ako nije od onih sto se prezasicuju posle sest meseci?

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
50 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Moze Lazar jos polusezonu kod nas, nista mu ne bi falilo. Ako odigra prve dve,  tri u Zvezdu lose sjebo se samo tako. Ima da greje klupu dok ga ne vrate. Mislim da te Zvezdine konbinacije trenutno nisu za njega. Takodje i njegov maticni klub dovodi Valbuenu koji igra na istu poziciju. Ako ostane Lalat uz nove livade po stadionima,  ima i moze jos da napreduje kod nas.  Mislim da bi ovih sest meseci mnogo znacilo za njega,  jedino ako mu je glava na drugom mestu i ako nije od onih sto se prezasicuju posle sest meseci?

Jedino je on igrao zadnjih mesec ipo sezone kad su svi ko po komandi stali... Njegov ostanak bi bio najvece pojacanje. Ako mu u ovih mesec ipo nije bila glava na drugom mestu onda je to pravi igrac. Ostalima se glave negde pogubise.

Link to comment
59 minutes ago, ackonish said:

Bojan Zogovic, Kirovski... neki od slobodnih golmana

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Jel to 

1.Privatno 

2.Novinarsko istraživački

Ili

3. Iz kluba

 

Link to comment
6 minutes ago, martick said:

Kaksv crni Zogovic,nema decko kvalitet za Radnicki!

Treba vratiti Stefanovic Igora uz Spanije/Portugala!

Igor from Burdimo . Interesantna je njegova sudbina. Kad je digo ruke  od Srpskog fudbala  tad je dobio poziv u Porto B nenadano. Teško da bi se taj vratio. Znaš li koliku platu tamo ima .

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...