Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

ma znam, to je samo moj pusti sanak

 

nadam se da se toza u međuvremenu oporavio. nadam mu se od početka sezone. dok je bio u timu na 2/3 utakmica smo imali clean sheet

Link to comment

tada su još primali plate i bili koncentrisani, a onda su se plate proredile, a igračima je dosadilo baticino vređanje u svlačionici, imho mali pavlović je bolji od narodnog heroja, mislim da je već i bila neka vest kako je prodat za 5 milki pre par meseci?

Link to comment
21 hours ago, Mark Rothko said:

Pozadi Sveta, Kalaba, Šehović, Dinga... sredina Kokir, Đerlek, mali Pavlović i ako ostane Pantara. Napad Lutovac i ova priča oko povratka Šaponjića. Tu je i Filip Stevanović, još neki klinac iz druge omladinske škole u Evropi, poneki prekaljeni veteran (Stojke, Ćela Miletić, Ostojas, Šćekić).

 

Napravimo dogodine tim od klinaca i udri, ionako prvi ne možemo biti sve dok Duh lebdi nad Rajkom, što prvenstvo čini manje neizvesnim od američkog rvanja. Tim za neka bolja vremena.

Naravno da od ovoga neće biti ništa jer se već spremaju da prodaju Kalabu, priča se za Šehovića i Fener, čak su i dva klinca iz škole na meti Olimpijakosa.

 

 

Svetu i Đerleka kad bi nekako nekome utopili ovog leta bilo bi sjajno.

Dosta sam se nagledao njihovog "talenta".

Link to comment

najbolji mladi igrač rada, desno krilo ekipe koja je jedva izborila opstanak u ligi koji nije igrao zbog povrede ovog proleća, mada možda je u pitanju bila neka svađa sa klubom, bilo kako bilo, uobičajeno pojačanje za pfc, igrač koji mesecima nije igrao pre dolaska  u pfc, koji želi da oživi karijeru

na 18 tekmi ove godine ima skor od 1 gola i 1 asistencije, pa ovaj je još gori od kilavog montenigersa i pantare

- no 2017/18 je ipak bio bolji 11 golova i 4 asistencije, možda dobar za džokera sa klupe, problem je što će u pfc on verovatno biti doveden da bude starter

Link to comment
5 hours ago, gone fishing said:

tada su još primali plate i bili koncentrisani, a onda su se plate proredile

ovo

 

Tako da nije ni važno koga dovode, već pred Novu godinu kreće kurcobolja zbog besparice.

Link to comment
On 28.5.2019. at 18:12, Ted said:

ne očekujem nikakva "imena" da dođu. da bi došlo ime mora da platiš. i njega a verovatno i neko obeštećenje jer imena obično ne vise okolno bez angažmana. već tu nastaje problem. sve i da platiš, ime će pre da optira za jaču ligu. ako se ime malo uputi u bližu prošlost potencijelnog poslodavca i ukažu mu se brojni sporazumi o oprostu dugova i čudna tumačenje obaveznosti ugovora, ime neće da dođe da mu ponudiš i dva miliona po sezoni. radije će i da pauzira par meseci pa ode negde na sigurnije, da kažemo tamo gde se obe ugovorne strane ponašaju na prirodan i očekivan način i gde slabija ugovorna strana ne pokazuje sklonost da klasičan teretni posao posmatra kao ugovor o poklonu gde je jača ugovorna strana poklonoprimac. ako ime malo progugla i vidi gde treba da igra, blato, brlog, zemlja tvda ko beton, pred 120 ljudi i tako, opet je problem. ako se ime zainati pa krene da pribavlja inofrmacije o regularnosti, piši propalo, dolazi samo ako se žestoko pali na kriminal ili ga seksualno uzbuđuje situacija u kojoj je on žestoko jebena strana.

 

jedno pojačanje može da bude no name, neko kome je u trenutnim okolnostima i ovo ok, a ispostavi se da je neotkriveni potencijal, ili tako nešto.

 

 

hvala ti što ja ovo nisam morao da pišem :)

 

 i vredi da se ova tvoja poruka nađe i na ovoj strani. možda još nekom ostane u malom mozgu

Edited by twisted
Link to comment

Bravo chelsea, bravo majstori. :Hail:

 

Baš me briga za evropu. Dok je tu vučićev kriminalac vazura iovako je svejedno da li ćemo biti nosioci ili ne. Teško ćemo mi ući u tu ligu evrope dok nas jašu vučićevi lopovi.

 

Opušteno navijam za lep fudbal i uživam u igri Chelsea. :Hail:

Edited by BlackGeorge
Link to comment
16 hours ago, BlackGeorge said:

Svetu i Đerleka kad bi nekako nekome utopili ovog leta bilo bi sjajno.

Dosta sam se nagledao njihovog "talenta".

Prvo i pre svega da se nekako otarase one beskorisne sline Pantića(tako da konačno bude elimisan i poslednji od tri govnetara Kosović, Janković i Pantić) i da se otera onaj buzdovan Ivanović. Posle može sve drugo.

Link to comment
4 hours ago, Tresko said:

Prvo i pre svega da se nekako otarase one beskorisne sline Pantića(tako da konačno bude elimisan i poslednji od tri govnetara Kosović, Janković i Pantić) i da se otera onaj buzdovan Ivanović. Posle može sve drugo.

 

A drugog spartakovca si zaboravio. :dry:

Onog što mu smetaju navijači što kritikuju njihovu lošu igru.

 

Tačno je naša propast načeta odlaskom Leonarda a nož u srce je uboden u onom januarskom roku i odlasku Evertona.

Njihovim odlascima plus prodajom Milenkovića ostali su na čistini svi ivicini promašaji. Njegovi bekap igrači koji su svakim sledećim prelaznim rokom nastavljeni da se gomilaju. 

I sad se pojavljuje Suma i Ožegović sa pozajmice. Ne da ne možemo da prodamo nikoga od ovih što ne zaslužuju dres Partizana već stižu i oni koje smo gurali ppod tepih terajući ih na pozajmice.

Teško ćemo se mi skoro oporaviti od ovih ivicinih i vazurinih bravura.

 

Glavni preduslov bilo kakvog pokušaja oporavka  je da vazura ode odmah.

 

Ne ulazim u to koliko je to realno ili ne.

 

On i vučelić moraju da odu odmah, sada. Oni su omča oko vrata Partizana.

Link to comment
16 minutes ago, BlackGeorge said:

 

 

Glavni preduslov bilo kakvog pokušaja oporavka  je da vazura ode odmah.

 

Ne ulazim u to koliko je to realno ili ne.

 

On i vučelić moraju da odu odmah, sada. Oni su omča oko vrata Partizana.

 

 

Ovo treba pinovati na početak svake stranice sv.topića...do konačne pobede i teranjA kvinsliške uprave na ropotarnicu istorije! 

Link to comment

eeee....kad bi resenje bilo tako jednostavno

nikad nije toliki problem bio da neko ode, koliko je problematicno bilo da neko zaista razlicit dodje.

praksa je neumoljova i kaze da mogucnost za tako nesto tezi nuli.

ako i dodje do odlasla, nekog narocitog razloga za zadovoljstvo nema.

Link to comment

Kaze mocart da je zavrsen lutovac za 6 soma mesecne hranarine. Ne znam zasto nisam odusevljen, mozda zato sto ne pamtim kad smo doveli dobrog igraca iz timova kokezine lige.

Link to comment

+1

videćemo ga na ep za mlade od 14 juna, navodno radi se o brzom igraču, samo što je brzi igrač protiv bunkera beskoristan ako nema dribling da napravi višak po strani

Link to comment

mene bi interesovala hopoteticka lista igraca kojima bi bili odusevljeni. naravno onih koji spadaju u domen realnosti a izazvali bi odusevljenje. znaci ne Miranda, Skrinijar, Grizman, Dembele, Mitar, Milenkovic i tako to.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...