Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Quote

“Ponovo smo bili neozbiljni na jednoj utakmici. Ta neozbiljnost prevazilazi granice koje lično mogu da podnesem. Imamo još nekoliko utakmica do kraja polusezone. Status mnogih igrača, a i moj je pod velikim znakom pitanja“, rekao je Milošević.

 

ne znam da li neko stvarno veruje da će ovaj obraz-đon lik zaista dati ostavku :lolol:

Link to comment
25 minutes ago, Ted said:

i još samo da dodam, nije problem odbrana, odnosno nije toliki koliko se potencira

 

problem je u tome što ne možemo da zatvorimo dobijene utakmice, a što realno najmanje zavisi od odbrane

 

i onda se desi da ceo tim uđe u paniku a tada je najverovatnije da odbrana kiksne. kad si pod pritiskom, obično puca u odbrani.

 

nevolja je što pritisak stavramo sami sebi, mnogo više no što to čini protivnik. on samo koristi naše gluposti i racionalno se ponaša

 

Uz duzno postovanje ne slazem se kolega. To moze da se desi u evropi, protiv slicnih ili boljih ekipa. U ksl to ipak ne bi smelo da se desava. Primili smo tri gola od napretka kuci, ja se ne secam kada se to desavalo u prethodnim sezonama. Ako je ekipa bila potpuno sjebana time sto nismo realizovali neke sanse, kako objasnjavas onda stopostotne sanse za krusevljane u prvom poluvremenu? Mi racunamo da smo mogli/trebali da damo 5. Mogli su i oni. 

Link to comment

45 golova na 18 mečeva... igramo na gol više, za publiku, vraćanje vere u srpski fudbal. Trofej ostavljamo ovima što bi ga ionako oteli za bilijarskim stolom.

Link to comment

do ovog kola smo imali najmanji broj primljenih golova u ligi, tako da ne  stoji  konstatacija o losoj odbrani.

ovaj tim ima ogroman problem sa realizacijom i narocito sa tankom klupom.

 to su dva najveca problema ove ekipe.

Link to comment
1 hour ago, ZokiAsov said:

 

Uz duzno postovanje ne slazem se kolega. To moze da se desi u evropi, protiv slicnih ili boljih ekipa. U ksl to ipak ne bi smelo da se desava. Primili smo tri gola od napretka kuci, ja se ne secam kada se to desavalo u prethodnim sezonama. Ako je ekipa bila potpuno sjebana time sto nismo realizovali neke sanse, kako objasnjavas onda stopostotne sanse za krusevljane u prvom poluvremenu? Mi racunamo da smo mogli/trebali da damo 5. Mogli su i oni. 

sve ok, nemamo obavezu da se slažemo, nismo centralna otadžbinska uprava :)

Link to comment
1 hour ago, ZokiAsov said:

Imali smo i imamo i dalje i najveci broj postignutih golova tako da ne stoji problem sa realizacijom

ali realizaciju treba gledati kroz procenat iskoriscenih sansi. to sto smo postigli najvise golova moze da znaci, a rekao bih i da znaci, da stvaramo ogroman broj sansi. 

Link to comment
1 hour ago, BWA said:

ali realizaciju treba gledati kroz procenat iskoriscenih sansi. to sto smo postigli najvise golova moze da znaci, a rekao bih i da znaci, da stvaramo ogroman broj sansi. 

 

Stvaramo dosta sansi, dosta i masimo, zavrsnica nije uvek na nivou. Ali jednostavno ne mozes svaku sansu da pretvoris u gol, ne mogu to ni dosta bolje ekipe. Mislim da niko danas u evropi nije u stanju da razmontira protivnika sa 4,5 razlike iz kola u kolo. Da uzmemo kao primer poslednju titulu pod celavim rasistom. Seti se koliko smo tu utakmica dobili sa 1:0, 2:0, 2:1. A uz lea i djurdjevica realizacija nije bila problem. Jednostavno da bi pobedjivao u serijama,  odbrana, pri tom ne mislim samo na pet poslednjih igraca, mora da bude koncentrisana, cvrsta i kompaktna, pogotovo u zavrsnici utakmice.

 

Link to comment
5 minutes ago, ZokiAsov said:

 

Stvaramo dosta sansi, dosta i masimo, zavrsnica nije uvek na nivou. Ali jednostavno ne mozes svaku sansu da pretvoris u gol, ne mogu to ni dosta bolje ekipe. Mislim da niko danas u evropi nije u stanju da razmontira protivnika sa 4,5 razlike iz kola u kolo. Da uzmemo kao primer poslednju titulu pod celavim rasistom. Seti se koliko smo tu utakmica dobili sa 1:0, 2:0, 2:1. A uz lea i djurdjevica realizacija nije bila problem. Jednostavno da bi pobedjivao u serijama,  odbrana, pri tom ne mislim samo na pet poslednjih igraca, mora da bude koncentrisana, cvrsta i kompaktna, pogotovo u zavrsnici 

ne znam.

vec rekoh da mi strasno ide na kurac sto ili dobijamo sa 3-4 gola razlike ili gubimo. 

sto je najgore do ovog kola smo imali I najmanje primljenih golova.

 

jednostavno nema nikakve sredine.

 

Link to comment

Ma ovo je liga gde oni tamo dobijaju sve utakmice. Ili su unapred nameštene, ili će na utakmicama koje nisu unapred nameštene, sudija da odradi posao i svira penal ili poništi regularni gol protivniku. Tako da je oproštaj od titule i pre početka sezone.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...