Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

tačno sam znao
 
puno, baš puno posla je pred Savom na zimu
 
 
Jbg do kraja od bitnih mečeva ima sve u kupu i dva derbija. Ostalo nek uigrava tim pa da vidimo gde smo i šta smo kad krene Evropa.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Bitno je da je neuspeh sa ovom "timcinom" 2:2 sa AZ-om u gostima.... Pojacanja bando i obezbedite vise jedno regularno prvenstvo

 

Edit: Idem jos na Astanu i ne gledam ni minut vishe dok igraju Stojke macka i deda Bambi preko kojih se izvlci lova za navijace...

Edited by mozzer
Link to comment

Prvi deo posla je da se podhitno odstrane iz ekipe(i tu mislim da se odstrane potpuno da ne prisustvuju ni treninzima): Ivanović, Tošić, Lutovac, Šćekić, onaj centarhalf iz Crne Gore, njegov zemljak koji igra beka, Gigić. Pa onda sve ostalo. Da na par utakmica ostavi praznu klupu i tako očiglednije pokaže govnima iz uprave da treba da kupe neke igrače. Naravno, ne neke krnjotke iz vučić-kokeza lige, nego neke stvarne igrače. 

Edited by Tresko
Link to comment
4 minutes ago, mozzer said:

Bitno je da je neuspeh sa ovom "timcinom" 2:2 sa AZ-om u gostima.... Pojacanja bando i obezbedite vise jedno regularno prvenstvo

iluzorne su priče o regularnosti kada sam sebi oduzmeš toliko bodova....saberi samo bodove koje smo sebi uskratili ove sezone, dodaj ih na postojeći broj bodova i videćeš gde bi bili

Edited by Ted
Link to comment
2 minutes ago, Tresko said:

Prvi deo posla je da se podhitno odstrane iz ekipe(i tu mislim da se odstrane potpuno da ne prisustvuju ni treninzima): Ivanović, Tošić, Lutovac, Šćekić, onaj centarhalf iz Crne Gore, njegov zemljak koji igra beka, Gigić. Pa onda sve ostalo. Da na par utakmica ostavi praznu klupu i tako očiglednije pokaže govnima iz uprave da treba da kupe neke igrače. Naravno, ne neke krnjotke iz vučić-kokeza lige, nego neke stvarne igrače. 

To je to, da se ne zjbvamo vise.... nije bitno ne moramo da budemo prvi ali da igramo normalan fudbal i imamo REALAN tim za Evropu a ne kao poslednjih XXX godina...

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...